• google'a ihtiyaç duymayan nadir sitelerden. içeriği zengin. formatı kullanışlı. arama fasilitesi başarılı. daha ne olsun. tebrikler ssg.
  • bokunu çıkartmaktır. her türlü kelimeyi cümleyi 'acaba bunun hakkında ne demişler lan?' diyerekten sorgulatmaya yiter ve inanılmaz bağımlılık yapar.
  • başlıklarda, entry sayısı-zaman grafiği olsa süper olacak. geçmişe güzel bir yolculuk yapılabilir böylece..
  • kanal olayı bana göre olmayan sözlüktür.
    #spor #siyaset #anket #ilişkiler #spoiler hepsi çaylaklar gibi kanallar var fakat bunları hariç tutacak bir buton yok.
    bu kanalları kullanmak istemeyen ama can sıkıntısından bulaşan biri olarak, teknik bilgilerin ve güzel tanımların teknik kişilere ulaşması açısından #hepsi kanalına ilaveten dropdown menu şeklinde #hariç eklenebilir.

edit: misirli ahmet'in uyarısı ile anladım. adamlar yapmış zaten.
  • içinde am göt meme geçmeyen hiçbir muhabbete ilgi göstermeyen yazarlarla dolu olan yer. adına güvenip mybilet'ten bilet aldık, kulüp de bu adamlar dolandırıcı, dava açacağız diye açıklama yaptı. yüzlerce kişiyi ulu orta dolandırdılar. bir kişi de allah belalarını versin demiyor arkadaş.

yarın sizin de başınıza gelebilir di mi?

(bkz: #31471106)
  • derindir diye balıklama atlanıp kafa üstü çakılabilen derya deniz. arayana her tür güzellik mevcut ama çoğu yerinde maalesef seviye sanılanın aksine çok sığ.

çaylaklar boy veriyorum; seviye ayak bileklerinde. aman balıklama bir hevesle gözünüzde büyütüp dalmayın.
  • sosyal linç merkezi.
  • cehalet ver ergenliğe yenik düştü...

(bkz: rip)
  • istanbul gibi sesleneyim seni yenecem :)
  • keşke ssg burayı ekmek kapısı olarak görmeseydi, çalışma hayatını başka bir profesyonel şirkette devam ettirseydi de sözlük amatör ruhunu kaybetmeseydi.

sözlük gün geçtikçe para kazanma hırsından dolayı şekilden şekile giriyor.
hesabın var mı? giriş yap