2223 entry daha
  • wordpress ile arası (hem tema kurulumu ve özelleştirmesi, hem kodlama tarafında) iyi olup, uygun fiyata kurumsal site yapabilecek olanlar varsa yeşillendirebilir. (not: sadece bir proje için değil, uzun süreli çalışma için)
  • değerli sözlükdaşlarım,

sizlerden bir ricam olacak: eşim karakalem, sulu boya, quilled paper art (bunun tam bir çevirisi yok sanırım) üzerine çalışmalar yapıyor.

sipariş üzerine istenilen zamanda çalışmayı tamamlayıp kargoyla gönderiyor.

ailesine, eşine, sevgilisine, arkadaşlarına bu tarz bir hediye vermek isteyen olursa kendisine facebook veya instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. (şu an için sipariş vermek istemeseniz de eserlerini incelerseniz, takip ederseniz, beğenip paylaşırsanız çok seviniriz.)

anna lutt facebook

anna lutt instagram

ilgilerinizi bekliyorum.
  • selam ahali, kendime en hayırlısından python'lısından işler bakıyorum.
    hatrı sayılır bir süredir python'la django özelinde çalışıyorum, web projeleriyle deneyimliyim. son bir senedir de aws üzerinde bilumum sistem-altyapı işleriyle uğraşıyorum ve yavaş yavaş "serverless" çözümlerin tasarlanmasına - uygulanmasına ilgi duymaya başladım.
    * bir django projemiz var ama yavaş çalışıyor.
    * aws faturamız çok yüksek, biraz düşürmek istesek naparız?
    * python kodlarımızın temizlenip toplanması lazım.
    * sistemi yazarken yük alacağı zamanlar düşünülmemiş, kullanıcı sayısı artınca scaling sıkıntısı çekmeye başladık.
    * projenin dokümantasyonu çok zayıf. ekibe yeni giren geliştiriciler ciddi sıkıntı çekiyor.
    gibi spesifik konularda veya pek klasik python işlerinde doğru insanım :) ingilizcem iyidir, doküman yazar toplantı yaparım.
11147 entry daha
hesabın var mı? giriş yap