• gazi mezunu konstrüktör ressam'ım, teknik öğretmen de denilebilir.
    iyi derecede solid, ınventor, autocad biliyorum. bunun yanında photoshop'un illustrator'un alaylısıyım. şu anda alanında önder bir firmada ressamlık yapmaktayım, tabi ki daha iyi şartları olan bir iş için arayışlardayım.
  • 10 yıllık abd vizesi olan, orta seviye ingilizce, 6 yıllık iç denetçi.
  • elçiye zeval olmaz ilanı no:1

merkezi silivri - değirmenköy'de yer alan ve suni deri üretiminde kullanılan hammaddelerin geliştirilmesi ve üretilmesi alanlarında faaliyet gösteren interplast kimya; ar-ge biriminde görevlendirilmek üzere,

- kimya mühendisi
    - kimyager
    - polimer mühendisi
    - malzeme bilimi mühendisi
    - kimya teknolojisi (2 yıllık)
    - laboratuvar teknolojisi (2 yıllık)
    - deri teknolojisi (2 yıllık)
    - laboratuvar teknolojisi ( 2 yıllık)
    - kimya ve kimyasal işlem teknolojileri bölümü (2 yıllık)
    - kimya meslek lisesi

bölümlerinden mezun deneyimli/deneyimsiz personel aramaktadır. fabrikaya beylikdüzü'nden servis bulunmaktadır. haftasonu dönüşümlü çalışma mevcuttur. (bir cumartesi çalışılıyor, bir cumartesi çalışılmıyor.)

firma gelişmekte olan bir firma. özellikle pratik uygulamalar konusunda deneyim kazanmak isteyenler için laboratuvar imkanları oldukça yeterli. başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin yuksel@interplastkimya.com adresine özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.
  • özel bir camide din üzerine konuşmalar yapıp milletten para topluyorum.

saçma geldi değil mi? ama bu işten köşeyi dönenler mevcut.
  • her turlu rusca tercumelerinize yardimci olabilirm. ruscadan turkceye veya ruscadan ınglizceye, ya da tam tersine.
  • iş hukuku ve şirketler hukuku alanında çalışan ve adana'da bulunan hukuk bürosuna, bu alanlarda uzmanlaşmak isteyen, bay stajyer avukat arıyorum.
  • ''bakarsın bir şey çıkar da ırgatlığı bırakırım.'' diyerek kefenimle yola çıktığım ağ.

japonya'da öğrenciyim, japanese language proficiency n2 seviyesi (sertifikalı) japonca, 860 puan da toeic'im var. internet üzerinden freelance ingilizce-japonca, türkçe-japonca çeviri yapabilirim.

veya -sanmıyorum ama olursa- yolu japonya'ya düşenler için osaka,kyoto,nara,kobe,himeji (veya bu şehirlerden ayıklanıp seçilenler için) round trip organize edip, tur rehberliği yapabilirim.

bir mesaj uzağındayım.*
  • gıda mühendisi, yüksek biyomühendis adayı. part-time yahut uzaktan editörlük vb de yapabilir. fikir sahibi ebiltemle flört içerisinde olan bir vatandaş kendisi.
  • daha önce yazdığım ilanı güncelliyorum.

ankara'da ikamet eden, satıştan anlayan, işini sahiplenecek, mağazayı çekip çevirebilecek erkek çalışma arkadaşı arıyoruz. ilgilenenler pplprqt@gmail.com adresine cv gönderebilirler.
  • ingilizce, almanca biliyorum. özel ders verebilirim. çorludayım. araçla çorlu ve çevresinde çalışabilirim, marketlere bakkallara plasiyerlik gibi. hasta olmam. geç kalmam. kaytarmam. şikayet etmem. bilgisayardan anlarım. tamir işlerine yatkınım. ofis beklerim. getir götür yaparım. aradığınız güvenilir adam benim. kalite kontrol benden sorulur. detaycıyım. çabuk öğrenirim. çabuk kaparım. üstüne koyarım. kendimden katarım.
hesabın var mı? giriş yap