• (bkz: ublock origin)
  • (bkz: adblock plus)
    bu sayfada engellenen:20

siz adblock kullanmadan bu siteye nasıl giriyorsunuz ?
  • pop-up şeklinde ve yanlışlıkla tıklamayla açılan reklamlara derin bir kin besliyorum. hepinizi kafama not ettim aslanım. sitenize gireni, sizden bir çöp alanı zitsinler.
  • iyice essegin vajinasina suyu kaçırmıştır.
    her sayfa yenilenmesinde o moonlight midir her ne sikimdir entryi görmek zorunda mıyım?

bu ne lan.
  • boku çıkmıştır.
  • neymiş la, bu suserler niye kızıyor diye adblock'u kapatıp sayfayı yenileyeyim dedim.

sonra "aman tanrım dedim"

kafanız mı güzel arkadaşım.
    kurunsana şu adblock'u tarayıcınıza...
  • legal reklamlar bir noktaya kadar anlaşılabilir. neticede para da kazanılmalı.

ancak illegal reklamlar gerçekten can sıkıcı.
    3 milyora satılan papyon tipi başlıkların sponsorlarını da az çok kestirebiliyoruz. o papyonu 3 milyora satmıyorlar zaten. burada başlığı açılsın da google reklamları sülük gibi yakamıza yapışsın istiyorlar.

ayıp ayıp.
  • tam anlamiyla rezalet. her sayfa degisiminde reklam aciliyor ve cogu zaman yanlislikla reklama tiklaniyor.
    sozlukte gezinmek cileye dondu yahu.
  • yani gerçekten bıktıran rezalet. mobilden giriyorum sürekli. adamlar öyle bir ayarlamışki illa tıklıyorum yanlışlıkla.

gerçekten abartmışlar. ulan be bir sözlük zevkimiz vardı. onu da yuttu kapitalizim. artık giresim gelmiyor valla.
  • bana tarayıcımı değiştirtmeyi başarmıştır. reklama kesinlikle karşı değilim sonuçta insanlar bir şekilde para kazanmak zorunda. ama bu kadar fazla reklam insanları adblock gibi uygulamalara yönlendiriyor. dolayısı ile internetten para kazanan pek çok kişi bu gibi platformlar yüzünden kazancından oluyor.

bir linke tıklayacağım zaman ekranın reklamla kaplanması, bazen kapatılamaması, reklamların siteyi oldukça ağır bir hale getirmesi gibi sebeplerden mütevellit telefonda opera'ya geçtim. bilgisayarımda da adblock kullanıyorum. tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap