• oynak eklem bölgelerindeki arızalarda oynağın hareket serbestisini kısıtlayan , oynağın etrafına sarılan tıbbi malzeme.
  • (bkz: bilek burkulması) gibi durumlarda, burkuk bölgede kullanılan gereçtir. sakatlık potansiyeli olan eklem yerlerinde, özellikle spor yaparken kullanılması makbuldur...

bu gereçin yanında henüz tam olarak eski kuvvetine kavuşmamış bileği, spordan önce masaj yoluyla ısıtmak için ben gay iyi gider; ortopedik alemlerin rakı - beyaz peynir ikilisi gibidirler.
  • (bkz: agraf)
  • bir ay once kirilan ayagimdan cikan alcinin yerini alan, ayagimi kocaman yaptigi icin, sadece spor ayakkabi giyebildigim, her sabah sarmak icin manyak gibi ugrastigim lastikimsi aparat...
  • uzun zamandır fastjel ile kullana kullana usta oldum ayağa bandaj sarmakta. bildiğim kadarıyla önemli olan ayak tabanı ile bilek arasında 8 çizerek esnekliği sağlamak.
  • bunun kendinden yapışkanlı olanları var hem de renk renk. süper olay. açıldı, kopçası düştü derdi yok. kolayca sarıp kolayca da açabiliyorsun. çok sevdim olm koluma bir şey olursa kendime de kullanacağım. şimdilik köpeğimin aksesuarı. yalnız eczanelerde bulmak ne zor arkadaş. tek tek topluyorum resmen. turuncusu çok datlu ^^
  • bunun bilek icin olanlarinin medikal cinslerinde iki tarafta plastik destek var ki bazen insana 'kolum kirildi da doktor benden sakladi mi' diye sordurtur.
  • 'yok canım ben hastayım almayayım.' izlenimi verir, işlerden kaçmak için kullanıldığına şahit oldu bu gözler.
  • doğru sarılmadığı takdirde sakat bile bırakabilecek bir materyal
  • esaret kısıtlaması için birebirdir...
hesabın var mı? giriş yap