• geçen seneki hayalkırıklığını yaşamamayı umduğum, merakla beklediğim yarışma.

edit: malesef daha da buyuk hayalkirikligi yaratmistir. 3. nun boyu ne amk ben daha uzunum?! hepsinde bir dis sorunu var bu nasil cirkinlik aman yarabbi
  • star tv de reklamları dönmeye başlamış yarışmadır. kızlar karanlıkta gölge şeklinde endam-ı arz ediyorlar. maşallah gölgeleri bile güzel. ille velakin en son kafasında taçla görünen kız feci şekilde erkeğe benziyor. bir benim kafama takılmış zahir, henüz başlığı açılmamış. hem karanlık, hem korkunçlu görünüyor.

aramaya inandım ama bulamadım yazayım da, başlığı varsa bu giriyi imha edeyim.

olm, bi bakın la, bi ben mi kem gözlüyüm?
  • az önce basın toplantısında fotoğraflarını çektiğim etkinlik. favori kızlar 1 ve 2
  • favorimin 1 numara olduğu sikko yarışma.

edit: yalnız 12 numara hangi akla hizmet katılmış buna anlamadım amk jnsdfjsd. boy desen boy yok, vücutta da öyle ahım şahım bişe göremedim. herhalde klasik türk kızı da bu yarışmaya katılabilir mesajı vermişler sdkfksd.
  • 6 numara startta takılmazsa beyaz bayrak ayna yapabilir.
    16 numaralı yurt dışı temsilcisinin de hazırlıkları iyi diyolla.
    22 numara en dış kulvardan çıkma dezavantajından fazla etkilenmez ise sondaki güçlü atakları ile kazanabilir.
    sürpriz arayan yarışseverler de 4 ve 10 numaraları değerlendirebilir.

ayakları düz bassın, bol şans.
  • içlerinde yüz güzeli bulunmayan yarışma. geri kalan kısımlarına yarışta başarılar diliyorum.
  • 1 numarali kardesimizin sikertecegini dusunuyorum. ve yine aralarinda %80 i cirkin. yeminne sozlukte daha tas hatunlar var.
  • yarışmanın gerçek ismi
    (bkz: miss kezban 2015)

olum bunlar ne lan? bu kadar çirkin kız bizim sınıfta bile yok amk..

acilen yarışmayı düzenleyen yapımcıların didim'deki yazlıklarına yerleşmesi gerekiyor, her sene daha da vasat ve çirkin kızları seçip buluşturuyorlar. gerçi bu da ayrı bir başarı olsa gerek.

geçen senenin birincisini tahmin eden bir kardeşiniz olarak bu sene 1 numara önde duruyor. hadi hayırlısı.
  • 13 numara hazal subaşı isimli yarışmacı 1,66 boyunda olduğu için ülkemizin 2 metrelik yakışıkları tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalmış ama ben gayet güzel olduğunu ve yarışmada derece yapacağını düşünüyorum.

https://www.facebook.com/hazal.susubasi

bu da facebook adresi ^_^

bütün yarışmacıların sosyal medya hesaplarını ışık hızıyla dolaştım, hazal'da karar kıldım.
  • 8 numarayı görünce "lan bu sene sibel kekilli de katılmış" dediğim yarışma.
hesabın var mı? giriş yap