• turkmac ekibinin bugun itibari ile actigi yeni bir alisveris sitesi.

diger alisveris sitelerinden farki, sadece macintosh ve yan urunlerini satmasi. bu yonuyle turkiye'de bir ilk.
  • yeni ofisimdeki tüm donanımı temin ettiğim, üyelik statüsüne göre inanılmaz indirimler sunan güvenilir bir alışveriş sitesi.

aferin adamlara, yapmışlar.
  • harika bir kurucusu olan, hizmette sinir tanimayan, sorulan her soruya hic cekinmeden cevap veren, odeme kosullari ve indirimler ile de goz dolduran, logosu guzel, turkmac kardesi site. bana da pek guzel bir imac g5 satmislardir, cok da iyi yapmislardir.

kabaca; mac ya da onla ilgili aksesuar alacaksaniz mutlaka bakmaniz gereken site: http://www.elmasepeti.com/
  • aldiginiz urunu hizir gibi ertesi gune elinize yetistiren, uygun fiyatli ve mac dostu site.
  • (bkz: beyza cases)
  • cuma akşamı aldığım güzelim i-pod kılıfımı cumartesi sabahı elime ulaştıran alışveriş sitesi.

şu internet alemimde cuma akşamı alınan sipariş pazartesi işleme alınır, salı ürün tedarik edilir, müşteri şanslıysa perşembe, normalde cuma, kargodan yana şansı yoksa sonraki pazartesi ürüne kavuşur. yani -haftasonuna doğru yapılan alımlarda- ürünün teslimi takribi 6 ila 10 gün sürer.

elma sepeti ise ciddi ciddi abartmış olayı, siparişin tamamlanmasıyla ürünün teslimi arasında geçen süre yirmidört saat bile değil. kendimi tutamıyor, ooha diyorum arkadaşlara.
  • detaylarını açıklamadan çeşitli paralı üyelikler satan firma.
    yıllık 118€ vericem ve ne gibi avantajım olduğunu bile bilemeyeceğim.

biraz ciddiyetsiz gibi.
  • yüklü tutarlarda alışveriş yaparken özel indirim sunan üyeliklerden uygun olanı seçilerek yıllık üyelik ücretinin bir kaç katı tutarında iskonto kazanmak mümkündür. yaptım, ordan biliyorum. mesela bir apple pb 15" dizüstü bilgisayarı 150 ytl daha ucuza alabiliyorum. ipod kılıfları gibi çevre ürünlerinde ise indirim oranı çok daha yükseliyor.

müşteri sadakati sağlamak ve alışverişi teşvik etmek için yurtdışındaki profesyonel alışveriş sitelerinde uygulanan üyelik sistemini kullanıyorlar.

üyelik sistemi ile ilgili şöyle de bir açıklamaları da var: "elmasepeti.com'dan alışveriş yapmak için ücretsiz üyelik yeterlidir. ücretli üyelik sistemlerimiz indirimli fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanmak isteyen müşterilerimiz içindir." alışverişe niyetlenildiğinde "altın üye olsaydım bu bana kaça gelecekti?" diye sorulup anında durum değerlendirmesi yapmak mümkün.
  • (bkz: yemeksepeti)
  • hız konusunda yarmış sitedir, 15.42'de üye olup, 15.58'de verdiğim siparişimi 16.23'te kargoya vermiş, ve 24 saatten kısa sürede elime ulaştırmıştır. bilkom tekelini kırmasını dilediğim, çalışanlarının, sitelerine referans olarak ekşi sözlük'ü gösterdiği "güzel" site.

zorunlu edit: 1 nisan 2006'ya kadar kdv dahil 350 ytl'ye 2 gb'lık ipod nano (beyaz) satıyor, üstüne bir de taksit yapıyorlar, almayı düşünenler bu kampanyayı kaçırmasın...
hesabın var mı? giriş yap