• kupa alındı sergenin önüne geçip poz verdin karınla çocuğunla.

kiev maçında gol attı diye bahtiyarin koluna girdin poz attın.

bu anç'nin yanında her şeyinde vardın transferlerin başında sen vardın.

şimdi bu ülkede her şey olursun rezil olamazsınin vücut bulmuş hali olarak açıklama yapıyorsun.

vah benim kara kartalım ne ara bu kadar düştü seviyen...

bir kadın muhabir sordu takımın bu durumda olmasında kendinizi sorumlu hissediyor musunuz diye sonra konusacaz diyor.

seviye çok düştü çok bu adam nedir nasıl başkan adayı olur koskaca kulüpte bana ihtiyacı var diye açıklama yapacak adam bu mu?

demirören bilgili orman... bu adamları arayacagimizi kim bilebilirdi.

rezillikleri ile utanmak yerine hakem lobi kapali kapı açıklaması yapıyor taraftar bunları yer mi.

bu yasadiklarimiz şaka mı rüya mi bu adam nasil başkan adayı olur da böyle açıklamalar yapar kaya çilingiroğlu bile gelsin derim ne kadar tiksinsem de o adamdan.

vah kartalım vah...
  • “beşiktaş'ın üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtmak için ne gerekiyorsa yapacağım.” demiş.

ahmet nur çebi ve yönetim kurulunun tam kadro olduğu bir toplantıda kendini patlacak heralde.
  • madem şampiyonluk iki takım arasında paylaştırılıyor ve size karşı oyun oynanıyor şenol güneş'i niye gönderdiniz. o da mı bu oyunun bi parçasıydı, niye erken seçim kararı aldınız.

popülist söylemler yerine çalışsa böyle başarısız olmazdın.
  • bırak beşiktaş başkan adayı olmayı, beşiktaş ile aynı cümle içinde bile geçmemeli..

beşiktaş'ı sıradanlaştırmak için uğraşan çebi'nin kankası..

her kimki çebi'ye veya emre kocadağ gibi türevlerine oy verirse beşiktaş düşmanıdır, bunlar beşiktaş'a hıyanet içerisindedirler..

çebi ve yönetiminde bulunan kocadağ gibi isimlerden tiksiniyorum..

not:şampiyon kartal..
  • abicim sen şu an yönetimde değil misin?
    asbaşkan değil misin?
    şimdi neden hesap sormuyorsun?
    hesap sorcam diye neyi vaat ediyorsun daha
  • beşiktaş'a başkan adayı olacakmış.

kişisel farkındalık sıfır, orayı anladık.

etrafında kendisine "abi n'apıyorsun, deli misin?" diye uyaracak olan da kalmamış ona da okeyiz.

abi sizin karakterinizde, kişiliğinizde zerre utanma, arlanma yok mu?

sırf bu nedenle bile 1000 km öteden gelip karşısında değil hasan arat, tuvalet temizleme fırçası aday olsun o fırçaya oyumu vermezsem adam değilim.
  • sergen yalçın görevdeyken, okan buruk ile görüşen emre kocadağ'dır!

vida'nın trabzonspor maçındaki penaltı pozisyonunun görüntülerini yayıncı kuruluştan almaya gidip, eli boş çıkınca görüntüler silinmiş diyen, görseldeki “video”ya çıt çıkarmayan emre kocacağdır!

3 sezon üst üste devre arasında lige havlu atan beşiktaş'ın o 3 sezonda 2. başkan'lığını, as başkan'lığını, transfer komitesi başkan'lığını yaptığı halde hiç başarısız değilmiş gibi algı yapan, taraftara trol diyen, taraftar şapkasını önüne koyup düşünsün diyen emre kocadağ'dır!

10 seneden fazla bu camia'da ikinci adam olup hiç bişeyden haberin yokmuş gibi “bu kara bulutları dağıtacağım, beşiktaş sahipsiz değildir“ dersen!

sana değil oy vermek!
    sana anca gülerim!
  • bence seçimlerde açık oylama olsun..

ben net olarak emre kocadağ veya çebi'ye kimlerin oy verdiğini görmek istiyorum.. gözlerimizin içine baka baka oy versinler..

kim kendi geleceğini beşiktaş'ın geleceğinden önde tutuyor bilmek tanımak istiyorum..
  • beşiktaşı sahipsiz bırakmam gibi bir açıklama yaptı geçenlerde, bu vasat takımın mimarlarından biri olan bu arkadaş başkan olacağına beşiktaş sahipsiz kalsın daha iyi.
  • vakti zamanında serenad sarıkaya ile birliktelik yaşamış şimdilerde nikol başoğlu’nun eşi.

sütiş sahibi mevlüt kocadağ’ın iki oğlundan biri aynı zamanda kardeşiyle espressolab‘ı kurdu. ayrıca hisar lokma’nın sahibi.

saray muhallebicisi’nin ortağı kadir topbaş’ın oğlu mustafa ömer topbaş ile pigastro markası altında koç, bilgi, kadir has ve sabancı üniversitelerinin kantinlerinin işletmesini aldı.
    hatırlatalım artvinli kadir topbaş, mevlüt kocadağ’ın halasının oğlu.

bu adamdan yöneticilik bekliyoruz!
hesabın var mı? giriş yap