• benim bulunduğum konumda en iyisi türk telekom, belki başkasının konumunda superonline en iyisidir. bu tür anketler çok sağlıklı değil bence.
  • hepsi birbirinden kötü ama en kötüsü için kıyasıya kapışırlar
  • oy verdiğim neden hep birinci oluyor. sanırım durumu çok iyi analiz ediyorum.

tanım: türk telekomun tek başına iktidara geldiği anket
  • sıkıntı şurada ki, tırttelekom kendi altyapısını kullanırken diğer şirketler tırttelekom altyapısını kullanıyorlar.

bu da şöyle bir sorun ortaya çıkarıyor, örneğin x firmasını kullanan biri, eğer hız ve "kararlı" bağlantı konusunda sıkıntı yaşıyorsa, bunun kaynağı yüksek ihtimal tırttelekom'dur. kişi bu durumda x firmasını arayıp arıza kaydı oluşturursa, bu arızayı gidermeye tırttelekom ekipleri gelirler. tırttelekom ekiplerinin diğer firmalara ait arıza kayıtlarına isteyerek veya istemeyerek çok geç döndükleri zaten herkesin malumu.

sonuç olara, diğer firmalara verilen oyların %30'unu, onlardan silip tırttelekoma eklerseniz daha doğru bir sonuca ulaşırsınız.

hayatlar kısmını yukarıda açıkladım, hayaller kısmı için (bkz: starlink)
  • kablonet ten memnun olmayan kişilerin, ilgili başlık altında yazan nice faydalı bilgiyi okumadıkları ve uygulamadıklarına kesin gözüyle baktığım, isp değerlendirme anketidir.
  • vodafone net. açık ara.
  • (bkz: ixir)
  • internet firması ne demek amk?

iss(internet servis sağlayıcısı)
  • hepsi birbirinden kotu ama turknet kotunun kotusu.
  • turknet çok net. yıllarca turktelekom, superonline vs. kullandım fakat turknet kadar sorun yaşadığım olmadı. daha başvuru aşamasında kaldık. 2 haftadır internet bağlanmasını bekliyoruz eve. bir de sorun hiçbir zaman kendilerinde değildir. turktelekomdadir.
hesabın var mı? giriş yap