şükela:  tümü | bugün
 • native speakerlarla ingilizce konuşma imkanı veren bir web ve mobil platformu. listelenmiş eğitmenlerden seçim yaparak istediginiz konularda konuşmanızı ve pratik yapmanızı sağlıyor.ilk konuşmanızda eğitmen size birkaç soru sorup seviyenizi tespit ediyor,konuşma sonunda da yanlışlarını sana bildiriyor.

  ben henüz trial versiyonu denedim , ücretli subscriptionlar için teklifleri kontrol ediyorum ,biraz tuzlu görünüyor ama uygun birşey bulup deneyeceğiz artık.

  denedikçe tecrübelerimi paylaşıyor olurum.

  sitesi burada english ninjas

  ayrıca ios ve android app'ları da var.

  edit: 1 haftalık subscription kullandıktan sonra yorumlarımı yazayım kullanmak isteyenlere bilgi olsun

  * 12 $ + kdv karsılıgında 1 haftalık deneme paketi alınabiliyor.bu paket çerçevesinde her iş günü 10 dakika pratik yapma imkanı sağlıyor.

  * yeni bir oluşum olduğu için online eğitmen sayısı bazen az olabiliyor.

  * bazı saatlerde connection problemleri yaşanıyor,eğitmene bağlanma problemi yaşanabiliyor.

  * sanırım gmt problemi var,akşam 23'den sonra yapılan pratikler bir sonraki günün hakkından düşebiliyor,ama sanırım farkedildi,düzeltildi bu problem.

  * 1 haftalık dışındaki paketler gerçekten pahalı örneğin 1 ay boyunca her iş günü 20 dakika konuşabilecegin bir paket 159 usd + 18% kdv olarak ücretlendiriliyor ki bu da günümüz kuruyla 652 liraya karşılık geliyor. kullanmaya devam edip tecrübelerimi paylaşabilirdim ama aylık 652 lira şuan için çok pahalı.
 • fiyatları güncelleyip makul seviyelere çekmişler. ben kullanıyorum, gayet memnunum şu an.

  yeni paket bilgileri şu likte: https://englishninjas.com/subscriptions

  ayrıca öğrenciler için indirim de varmış. abi konuşacak kimse yok ki ingilizcem gelişsin, diyorsanız adamlar sizin için yapmış... ben kursa da gittim ama pek fayda göremedim. şimdi bunu deniyorum ve şu an gayet iyi gidiyor.
 • cambly fiyatları uçuk olduğu için burayı deneme kararı aldım bende diğer sitelere göre fiyatları gayet iyi, önceden 1 aylık native english institute satın almıştım sonra onlarda ödeme sıkıntısı oldu buraya geçtim detaylı yazım var hatta buradan inceleye bilirsiniz.(#70875625)

  ilk dersime girdim ninjaenglish'te fena değildi seviyem 1.5/3.00 çıktı. konuşurken basit gramer hataları yaptım. topics kısmından bir konu seçip okuyarak tartışıyoruz genel anlamda oradaki bilmediğimiz ve önemli kelimeleri bize ingilizce olarak açıklıyorlar.

  ben daha çok pazarlama alanında kendimi geliştirmek istiyorum ilk bir ay uygun hocayı bulup buna göre bir plan çıkartabilirsem kendime 3 aylık paketten almayı düşünüyorum bu tarz sitelerin cidden faydası oluyor ilk bir ayda bile fark görüyorsunuz kendinizde.

  edit: 2. haftam doldu verim aldığım yeni zelandalı bir hoca buldum sürekli onunla çalışmaya başladım yukarıda yazdığım seviye olayı her derse göre değişkenlik gösteriyor hocalar size puan veriyor o günkü konuşma performansınız puanınızı belirliyor. genel ortalamam 2.17'ye çıktı. konuyu neden ingilizce öğrenmek istediğinizle doğru orantılı seçebilirsiniz genel olarak hocalar fena değil dez avantajı filipin asıllı hocalar çoğunlukta gibi geldi bana aksanları biraz değişik oluyor ben anlamada güçlük çekiyorum. şuan memnunum müşteri hizmetleri desteği de iyi.