şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • özlemle beklediğimiz amirimizi bize tekrar kavuşturacak olan dizidir. ''imamların öcü'' ön adını alması televizyonlar da yer bulabilmesi için yapılmış bir manevra gibi duruyor. her ne olursa olsun özledik ve bekliyoruz.

    kurtlar vadisi pussy gibi laçka ve gündeme göre nabız tutan bir dizi olacağını sanmıyorum. mevcut iktidara göre şekil alacak, kalıptan kalıba girecek bir tutuma girmez behzat. zamanında akp ve fetullah gülen'in emir eli badem bıyıklı teşkilatçıları olduğu gibi gösterdiği için sevilmemişti, siyasi iktidarın fikir ayrılığı olan kişi ve grupları polis ve istihbarat elemanlarınca kılıfına uydurarak katletmesini anlattığı için ceza almıştı, yolsuzluğu, hırsızlığı ve adam kayırmayı izleyenlerin gözlerine soktuğu için fişi çekilmişti. kısacası göte göt dediği için yayından kaldırılmıştı.

    adının başına imamların öcü takısının gelecek olması yıllardır karşısında durduğu imamların ve yandaşlarının hakkında daha cesur olacağı anlamına gelecek gibi. benim tahminim eskisi gibi göte göt diyeceği ve popüler gündemin kandırıldık temasını işlemeyeceği yönünde. behzat ç bir rol model oldu yıllarca ve olmaya da devam edecek, yeni yayınlarında bunun farkında olarak doğruyu ve yanlışı dürüstçe göstermesini diliyorum. kaygılarla hareket edip kurtlar vadisi pussy gibi laçka bir dizi haline gelirse, seyirci kitlesi de aynı kalmaz. belki atv de veya trt de yayınlanır ama o behzat, behzat ç olmaz.

    sonuç olarak eskisi gibi gelmesi gereken amirimizi özledik. umarız en kısa sürede kavuşuruz kendisine.
129 entry daha