• asil baslik: erdogan'in kendisiyle ilgili yazilan almanya-leverkusen'deki kufurlu duvar yazisina tepkisi

rp online'in haberine gore leverkusen sehrinde bir duvara yazilan "hurensohn erdogan" (orospucocugu erdogan) yazisini sildirmek icin turk konsoloslugu harekete gecti.

leverkusen belediyesi'ne duvardaki yaziyi sildirmeleri icin rica gonderen turk konsoloslugu olumsuz cevap aldi.

leverkusen belediyesi boyle bir seyle daha once karsilasmadiklarini, turk konsoloslugunun yapacak daha onemli isleri olmadigini dusunduklerini bildirdi. (kisaca tasak gectiler)

erdogan'in isi gucu yok, oradan talimat verip baska ulkenin duvarinda yazan yaziya karismaya kalkiyor.
    ekonomi cokmus, euro 5 tl baska isiniz yok mu sizin?

kaynak: haber rp online
  • rte'de emir verip istanbulda bir duvara merkel'in babaannesi kaşar yazdırsın. ödeşirler
  • derhal bayer leverkusen bayraklarının yakılmasını gerektiren rezalettir.
  • tutarsız bulduğum tepki.

benzer bir yazıdan bizim sokakta da mevcut. gezi zamanlarından kalma. önce gel de ülkendekilere bak.*
  • hurensohn erdogan yazısının yanındaki biji pkk/ypg yazısına bir şey dememesi kürt açılımında kartlar yeniden mi dağıtılıyor acaba dedirtmiştir.
  • her ulkeyi kendi ulkesi gibi zanneden bir adet baskanin ozgurluk karsisindaki cirpinislarini konu alan yazidir. dis ulkelerdeki insanlari da kendi ulkesinde satin aldigi koleleri gibi zannettiginden oturu hemen ise el atabilecegini zannetmis ama sonuc olarak almanya orasi... evcil hayvanlari bile senin liderlik ettigin vatandaslarindan daha ozgur bir bicimde yasiyor.
  • olaya soyle bakin:
    bursa’da bir sokagin duvarinda “orospu cocugu merkel” yaziyor. simdi durustce, kafanizda merkel’in turkiye’deki konsoloslugu harekete gecirip o yaziyi sildirmek istedigini hayal edin.

edemediniz mi? ıste butun bu yillarin ozeti de burada.
  • bizimki neden üzerine alınmış? alemdeki tek erdoğan kendisi mi sanki?

neyse, gocunduysa vardır bir nedeni.
  • bazıları merkele giydirelim falan demiş de sanki merkelin de cok sikindeydi yani.ne mallar var ya.
  • her ne kadar bu denli ağır bir küfürü bir devlet başkanına edilmesini yakıştıramasam da elin ülkesinin duvar yazısına karışılmayı da anlamıyorum arkadaş. yani bütün dertler bitti duvar yazısı mı kaldı?
    şu son 10 senedir iktidarın halka yönelik bir adımını göremedim ben. doları, euroyu da siktir ettim, hastanelerde röntgen mr sıraları 2 ay sonraya veriliyor, üniversitelerimiz dünya sıralamalarında taşak oğlanına döndü, üretici üretemiyor, tüketici de tüketemiyor. 10 senedir inşaat sektörüne kucak aç, özelleştirme yap, vergileri bindir başka bir bok yok.
    halk resmen devleti ayakta tutmak için yaşıyor şu anda.
hesabın var mı? giriş yap