şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zamanında nasıl esad kardeşi için para kaçırıp biriktirdiyse erdoğan da aynısını yapıyor. malum esadı kendine rol model olarak alıyor. esadın başına gelenler geldiğinde ailesi sıkıntı çekmesin diye.
 • vay amk.
  çayını sigarasını içerken ya yan masadan duyduğunu ya da öylesine aklına geleni başlık diye açanlar da türedi demek ki
  vay amk!
  -halime teyze dün burcuları aşağı sokağa giderken görmüş yaa yaaa
  -dur başlık açayım ben dur.
 • kimin ne başlık açacağına, ne düşüneceğine, neyin mantıklı neyin mantıksız olduguna karar veren mal bir @2 gördüğümüz başlık. adam dusuncesini yazıyor, begenmiyorsan bas eksiyi cik disari. her ortamda, her yerdesiniz yemin ederim.
 • baba yüreği işte ne yapsın adam, birinin zihinsel durumunu gördük, diğeri billur eksikliğinden askere bile alınmamış.

  ülkenin gidişatı da ortada, bir baba olarak oğullarının geleceği garanti altına almak için çalışıyor.
 • kendisi bir aktroll olduğu için gücüne gitmiş. ayakkabı kutularını unuttu heralde. a ama o ona gelen ayakkabı kutusuydu. içinde de harçlığı vardı. harçlık kesilsin de göreyim ben seni. bursiyeri burs kesilince nasıl berrak tüzünatacı blokladıysa sen de onu bloklarsın. pardon sen dolar 100 tl olsa da reisin yanındayızcılardansın değil mi? bas bas dolarları alebahada reis.
 • götünden element uyduran düdük makarnası troll değil de "bilader sen hayırdır?" diyenleri troll sananları da gördük ya daha ne diyelim.
  iyice içini boşalttınız amk kavramların, sözlüğün.
  bir düşüncen, fikrin, yorumun olur eyvallah söylersin arkadaşların arasında, "bence böyle aga! erdoğan mi6 ajanı olm bak göreceksin" de dersin eyvallah da eğer buna sözlükte başlık açma cesareti gösterecek kadar inandıysan ah be biraz insan analiz kasar, şurdan şurdan bakarsak öyle olma ihtimali var dersin be bilader.
  bu kadar ucuz mu lan bu işler?
  bak ben erdoğan para kaçırmamıştır demedim üstelik. bu ne amk demişim sashasahsah
  üstelik böyle olmaz diyene de "harçlık, dolar" vesaire diye saçmalamaya devam edersen istersen 1000 kişi favlasın seni, alkışlasın anca bokunda boğulursun.
  vay amk, lan bu mallar harbiden kendileri hariç herkesin birilerinden para aldığını, fikirlerinin oylarının satılık olduğunu sanıyor ashashadhadhsdha
  malsınız mal!