• kendisini avukat, eski hakim olarak tanımlayan twitter trolü. hiçbir baroda ismi gözükmüyor ancak kendisi zaten gerçek olmayacak kadar komik. adeta ufkumu açtı mesleğimi sevdirdi. ayrıca baro pulu dağıtma etkinliği var pinti reisin. kargo masrafları alıcıya ait.

edit: ilk entry şerefine bunu görürsen bir baro pulu gönderirsin herhalde üstad
    edit2: eksik yazmışım yalanmamış baro pulu dağıtma etkinliği var üstadın önemli bir detay.
  • şahane twitter hesabı. ilgiyle takip ediyoruz.

https://twitter.com/avukatergunn?s=08

edit: sağolsun ikinci entry şerefine büroma 2012 yılının bal rengi baro ajandalarından gönderdi. yazdıklarının üstünü tek tek tipekslemiş olması ne kadar ince olduğunu gösteriyor.
  • 95'te demirel'e tazminat davası açmış eski hakim, siyasetçi, avukat, troll.

ayrıca bir talihli takipçisine 2017 tarihli baro ajandası hediye etmektedir.
  • sol frame'de görünce bir trakyalı sitemi olduğunu düşündüğüm isim
  • ben bu beyefendiyi başta gerçek bir kişilik sandım, usule ve esasa gayet hakim. ancak genç ve içimizden biri olduğu belli.
    ayrıca baro pulu hediye ettiklerine pulları karşı ödemeli gönderecek kadar da cömert birisi. takipçisiyiz.
  • twitter'daki parodi hesapların %90'ı gibi zerre güldürmüyor.
  • ilk başlarda gayet güzel tweetler attı ama aynı hızda bozdu..
  • bomboş tweetler atan, troll hesap ise komik olmayan, hele gerçek hesap ise hiç komik olmayan şahıs. herkese evladım/hanım kızım demesi de ayrı bir itici.
  • ilk tweetleri gerçekten komikken takipçi arttıkça kasıntı tweetler, zoraki komiklikler gelmeye başladı. aha da takipten çıktım :(
  • troll kasıntı olur mu, oluyormuş. bi twitine cevap verdim, engelledi. küfür yok, hakaret yok. sadece onun esprisinden daha komikti.
hesabın var mı? giriş yap