1201 entry daha
  • er kişisi ile araşıyorsunuz, mesajlaşıyorsunuz veya yüz yüze görüşüyorsunuz. bu iletişim yollarından hangisi olursa olsun o "görüşme" veya "görüşmeler" esnasında bir sıkıntı yok. yani öyle gösteriyorsunuz. ama sonra bir daha hiç geri dönmemek üzere zart diye muhabbeti bitiriyorsunuz. biz bunun farkında olmadan size bir kaç defa yazdığımızda ya da aradığımızda bu sefer de sapık gibi peşine takılmış abaza oluyoruz.

tamam, anladık beğenmediniz bir şeyleri ve bir daha görüşmek istemiyorsunuz. hadi neyi beğenmediğinizi ya da neden görüşmek istemediğinizi söylemeyin, mantıksız da olsa anlarım. ama en azından baştan bir daha görüşmek istemediğinizi söyleseniz de şu yukarıda belirttiğim duruma düşmesek?

bunu inatla yapma sebebiniz nedir? erkeklerin zihin okuyabilme yeteneği kazanması yönünde evrilmesine yardımcı olmak mı yoksa peşinizden koşturma isteği mi?

peşin not: o kadar da salak olmayın anlayın işte modunda mesajlar yazmayın. böyle durum olursa anlaşılır elbet. ben böyle davranmayıp, aksine her şey hiç olmadığı kadar iyiymiş gibi davranıp da birden susmaları soruyorum.
  • neden kalp kırıyorsunuz ?
  • rimel sürerken açılan ağzın gizemi nedir ?

(bkz: rimel sürerken ağzı açmak)
  • neden eli ayağı düzgün çocuk varken yavşak kişilerden hoşlanıyorsunuz? *
  • en büyük korkunuz nedir?

edit: sevdiklerini kaybetme korkusuymuş
  • gerçekten makyajı hemcinslerinizden daha güzel olmak için mi yapıyorsunuz?
  • “gerçekten o kadar ayakkabınız var mı?”
    sorusuna yanıtım : bütün bir kışı aynı bot ile geçirdim. benim çok az ancak bir çok hemcinsimin yüz civarında var.
16398 entry daha
hesabın var mı? giriş yap