• kolsuz body ile combo yapanlar da vardı
  • çantada taşınan malzemeleri götümüze sokmayı bugüne kadar düşünemediğimizden uzun sürmüştür.
  • bazen diyorum ki keşke brad pitt ya da onun ayarında biri bu modayı tekrar başlatsa. bel çantası takanlara kötü gözle bakılmasa.

kışın neyse de yazın bir insan üzerinde cüzdanı, ev anahtarlarını, araba anahtarını, telefonu, bozuk paraları, flash belleği, ufak tefek not yazılı kağıtları, şarj aletini, diğer ıvır zıvırları nasıl taşısın? neresine soksun? bir pantalonun kaç cebi var? böyle bir eziyet olur mu? olmasın.

burhan altıntop çantası kullan demeyin ben de ona kılım.
  • kendisini fransız mürebbiyelerin büyüttüğünü zanneden sözlük yazarlarına dert olmuş dönemdir. zaten hepiniz beyaz atların çektiği faytonlarda piyano derslerine gidiyodunuz her öğleden sonraları da, yolda bunları görüp bi garip oluyodunuz amk!

sinirlendirmeyin lan insanı..
  • beden eğitimi öğretmeni olmanın önkoşuluymuş gibi istisnasız bütün bedencilerde gördüğüm* geçiş dönemiydi. en kötü günümüz öyle olsun dediğimiz dönemlerdi bi de...
  • bel çantası sahibi olmak, o zamanların popisi olmaktı. ben de istemiştim ama çok pahalı veya zor bulunan bir şey olmamasına rağmen nedense alamadım.

artık istediğim bir şey olmadığında, bunu düşünüp her işte bir hayır vardır deyip halime şükrederim.*
  • halen içinde bulunduğum dönemdir.

mesleğim gereği eşofmanla takılıyorum. üstte de bir tişört giyiyorum. bunun yanında taşımam gereken bir takım ıvır zıvır var. üç adet evin anahtarı, üç adet iş yerinin anahtarı, arabanın anahtarı, düdük, kalem, cüzdan, telefon, flash bellek ve güneş gözlüğü.

bu kadar eşya için anamın çantasını kullanayım dedim ama yanlış anlaşılmalara meyil verebilir diye vazcaydım.

bir ara dönüp arkama baktım yemedi.

ee haliyle bu çantalardan kullanmam gerekiyor. bu çantaya bok atanlar, eşyalarını nerelerinde taşıyorlar acaba açıklık getirmeliler.
  • bir de altına kapri giyerlerdi, uzun olmayan boylarını daha da kısaltırlardı. şapkayı unutmayalım
  • ufak cep telefonlarının daha popüler olduğu ilginç bir dönemdi.
hesabın var mı? giriş yap