şükela:  tümü | bugün
  • hilal cebeci'nin sosyal medyadan paylaştığı,eşcinsellik için tıpkı obezite gibi bir hastalıktır, zihinsel bozukluktur
    açıklamasıyla bugün de bu şekilde gündeme gelmiştir.bu şekilde gündem de kalmak,kalmaya çalışmak üzüyor insanı.
    haber linki
  • hilal cebeciden beklenmeyecek kadar doğru bir tespit.

not:homofobik değilim.
  • (bkz: stop making stupid people famous)

unutulan, tekrar gündeme gelmek için saçmalayan bir adet 3. sınıf şarkıcı parçası.. bir dönem de gündeme. gelmek için çıplak fotolarını paylasiyordu sanırım. artık onu yapamadığı için böyle bir yola başvurmuş sanırım.
  • hastalık mıdır bilmem ama ağır bir imtihandır. allah bu hissiyatta olanlara yardımcı olsun. ama herkesin farklı imtihanları var ben böyleyim böyle yaratıldım diyip de eşcişsel gibi davranmamak lazım. bu duyguyla mücadele etmek lazım diye düşünüyorum. yoksa allah korusun kaybedenlerden olunur.
  • muhtemelen eski sevgilisi tarafından bir erkek için terk edilmiş birinin söylemi.

tıp eğitimi olmayan birinin bunu söylemesi, lisans diploması olmayan birinin ülke yönetmesi ile eşdeğerdir. sonunda çakılır, batırır.
  • tam bir beyinsiz demeci. kendisine buradan hak verenlerle birlikte bir kliniğe kapatılsa da hepsinden kurtulsak.

zira homofobi bir hastalıktır, henüz homofobik olduğunun farkında olmayanın homofobisi daha vahim bir hastalıktır.
  • geçmişte; "molotof kokteylini içki sanıyordum" açıklaması yapan, çıplak fotoğraflarla popülarite kovalayan, gündem yaratacak vücudu dahi kalmayan eski bir ünlü açıklaması.

eşcinsel de değilim, homofobik de değilim. sadece yetişkin iki insanın ne yaptığıyla ilgilenmek kimsenin görevi değilcilerdenim.
  • biraz yürüyüp spor yapıp dengeli beslenince geçer sanılan şey
  • sadece bilimsel düşüncelerini paylaşmış.
    herkes evinde hobi olarak bilim yapma hakkına sahiptir. üzerine varmayın.