• hilal cebeci'nin sosyal medyadan paylaştığı,eşcinsellik için tıpkı obezite gibi bir hastalıktır, zihinsel bozukluktur
    açıklamasıyla bugün de bu şekilde gündeme gelmiştir.bu şekilde gündem de kalmak,kalmaya çalışmak üzüyor insanı.
    haber linki
  • (bkz: stop making stupid people famous)

unutulan, tekrar gündeme gelmek için saçmalayan bir adet 3. sınıf şarkıcı parçası.. bir dönem de gündeme. gelmek için çıplak fotolarını paylasiyordu sanırım. artık onu yapamadığı için böyle bir yola başvurmuş sanırım.
  • hastalık mıdır bilmem ama ağır bir imtihandır. allah bu hissiyatta olanlara yardımcı olsun. ama herkesin farklı imtihanları var ben böyleyim böyle yaratıldım diyip de eşcişsel gibi davranmamak lazım. bu duyguyla mücadele etmek lazım diye düşünüyorum. yoksa allah korusun kaybedenlerden olunur.
  • tam bir beyinsiz demeci. kendisine buradan hak verenlerle birlikte bir kliniğe kapatılsa da hepsinden kurtulsak.

zira homofobi bir hastalıktır, henüz homofobik olduğunun farkında olmayanın homofobisi daha vahim bir hastalıktır.
  • geçmişte; "molotof kokteylini içki sanıyordum" açıklaması yapan, çıplak fotoğraflarla popülarite kovalayan, gündem yaratacak vücudu dahi kalmayan eski bir ünlü açıklaması.

eşcinsel de değilim, homofobik de değilim. sadece yetişkin iki insanın ne yaptığıyla ilgilenmek kimsenin görevi değilcilerdenim.
  • biraz yürüyüp spor yapıp dengeli beslenince geçer sanılan şey
  • hilal cebebi'nin psikoloji ordinaryüsü olmasından ötürü kredibilitesi yüksek açıklama.
  • hilal cebeci'den sonrasını okumadım.

böyle moronca bir açıklama da ancak kendisinden beklenebilirdi zaten.

bence üstsüz poz vermeye devam etmeli ve başkalarının tercihlerine karışmamalı. çünkü low iq ile konuşunca çok gülünç duruma düşüyor insan...

not: eşcinsel değilim, cinsel tercih özgürlüğünü destekliyorum.
  • hastalıklı bir yorumudur. bu insanlar sorsan evrime karşıdır, heteroseksüel ilişkinin, evrimsel dürtünün, üreme ile hayatta kalma içgüdüsünün en büyük ürünü olduğunu kabul etmezler. öte yandan ruha inanırlar da bir ruha cinsiyetinden bağımsız bağlanmanın, aşkın cinsel organdan öte bir duygu olduğunun ayırdına varamazlar.
hesabın var mı? giriş yap