• *e.u.: "what are you up to?" sorusunun cevabı "aptuhu ve resuluhu" olabilir mi sence de??
    *o.l.: olmaz mı hiç
    o.l.: bence başka cevabı olamaz zaten
    o.l.: ama yanlış yazım var galiba
    e.u.: hah içim ferahladı
    o.l.: up to who olacak
    e.u.: up 2 who where a sulu who
    o.l.: sulu who mu? kuru who mu?
    e.u.: aman ne biliim ben! bu arapların konustugu ingilizce'den bişii anlamıorum ben hiç....

gerçekten sorunları olduğunu düşünüyorum.
  • doğum günü çocuğu. ****kendisini tunceli diyarlarından tebrik ediyor ve 30 gösteriyorsa ne olayım diyorum.***
  • 2008 yılında kktc'de bir sertab erener konseri öncesinde tanıştığım, son derecede mütevazi ve yardım sever bir insan. genellikle 5 tel enstrüman kullanan bas gitarist; pop, pop/rock organizasyonlarda sahne almaktadır. ismini şimdilerde, sertab erener'in de dahil olduğu, daha alternatif bir proje ile (bkz: oceans of noise) yeniden duymaya başladığımız müzisyen,aynı zamanda oldukça aktif bir twitter kullanıcısıdır.
  • kendisiyle diyaloglarımız genellikle şöyle ilerliyor:

- justin bieber?
    + biber, biberon, habibe, hububat.

önceki entryme baktım da, 3 senede pek bir ilerleme kaydedememişiz. evet.
  • kulubun yeni uyesidir. hos gelmisdir.
  • - din toplumlarin ayfonudur... *

e.u.
  • iphone danisma hatti.
  • bir zamanlar saçlarından dolayı firavunlara benzeyen adam.. yıllar var görmedim şimdi kimbilir neye benziyor
  • iphone sahibidir. konu ile ilgili yorumu için (bkz: iphone/#12582222)
  • taklitlerinden sakınılması gereken kişi.
    yolda yürürken eser ünsalan sandığınız bir bireyin yanına kırlarda sevinçle koşan bir tavşan edasıyla yaklaşıp "bızztt!" diyerek iletişim kurmaya çalışmanın bir yanılgı olduğu tecrübe ile sabittir.**
    bir de kendisi "hâzâ beyefendi" olmasının yanı sıra cashew fanatiğidir.*
hesabın var mı? giriş yap