şükela:  tümü | bugün
 • ooo taksici esnafını kurtarmak için mükemmel bir argüman.

  helal lan, şeytanlıkta hep bir level daha üste çıkmayı başarabiliyoruz.

  hadi şimdi fetöcü überi yasaklayın da taksici esnafımız 3 kuruş para kazansın.
 • işsiz olduğu için uber’de çalışan insanları kötü etkilemesinden ve önyargı oluşturmasından korktuğum başlık. yapmayın, ortaya bir bomba bırakıp ayrışmaya hazır huzursuz toplumu daha huzursuz hale getirmeyin.
 • fetöcülerin ters manyel çalışmalasıdır.
  asıl ihraç edilen fetöcülerin neredeyse hepsinin taksi şoförlüğü yaptığı bilinmekte.

  öyle işkembeden sallamıyoruz, bir şey söylüyorsak delille ispatla söylüyoruz:
  http://www.sanalbasin.com/…cilige-basladi-21535984/

  o yüzden fetöcülere destek olmamak için sarı taksileri kullanmamaya davet ediyorum herkesi. uber kullanmak bir yerde vatan millet davası oldu artık. milli irade uber kullanıyor, fetöcülere fırsat vermiyor. hüloooooğğğğğ...

  edit: hatta bank asya olayından sonra paralarını bankalara yatırmaktan tırsan fetöcülerin taksi plakası piyasasını ele geçirdiği, fetönün türkiyeden çıkaramadığı tüm mal varlığını taksi plakalarına bastıkları söyleniyor. ama kesin bir şey demiyeyim, eğer bir kanıt delil bulursam buraya yazarım. ama koskoca terör örgütü, devlete sızmış, orduya sızmış, kozmik odalara girmiş fetö o kadar parasıyla uber'de üç otuz paraya elalemin işçiliğini mi yapıyor? yoksa eski taktikleri gibi güçlü ve parayı kontrol eden noktalara mı sızıyor? takdir sizin. taksi piyasası kaç milyar dolar ve fetö'den başka kimin gücü bu piyasayı ele geçirmeye yeter bir kendinize sorun.
 • insanlar eninde sonunda geçimlerini sağlamak zorunda. çocuk sahibi olmadan anlayamazsınız. sen eğer bir insana legal kapıları kapatırsan illegal kapılara yönelirler. insanların açlıktan ölmesini mi bekliyorsunuz?
 • uber’in bazılarını nasıl kudurttuğununu gösterir.

  seni şöyle alalım
 • hirsiz soysuz dolandirici plaka sahibi taksicilerin, hic bir halta yaramadan sirf bir sekilde plaka kapatip insanlari kole olarak calistiran bu serefsizlerin yeni yalani. o hic bir ise yaramadan insanlari kole gibi calistirip, milyonluk plakalara sahip olmaniza ragmen en kotu arabalarla tasittiginiz servis tehlikeye girdi degil mi? serefsizlerin yeni yalani uberciler feto cuymus, hadi kontrol edelim kac tane fetocu taksici var, plaka sahibi var, esas onlar ciksin ortaya. soysuz serefizler!
 • uber'den ziyade birinin de cumhurbaşkanlığı'nda çalıştığı bilinir.

  (bkz: bu hasretin artık bitmesi lazım)
 • eski ve hâlâ var olan fetöcülerin devletin önemli mevkilerinde faal olarak hizmet vermelerinin yanında hiçbir şeydir. yav bu fetöcüler 15 temmuz'u planlamadı mı? 248 tane şehit vermemize sebep olmadı mı? ben akp'ye ve erdoğan'a soruyorum; daha da bu fetöcüleri hâlâ devletin içinde nasıl tutabiliyorsunuz?!