• bu markanın "advanced night repair" diye bir ürünü var. 30 ml'liği strawberrynet'te 154 tl, bakkallarda, marketlerde 195 tl. fahiş fiyat değil mi? fındık kadar şişeye bu para katiyen verilmez diye düşünenlerdendim ta ki kullanana kadar.

bacım (bacım diyorum çünkü erkek isen okuma bu başlığın altına yazılanları allah allah, git erkeklerde göte kilitlenme'ye filan bak) şimdi bu yaz ben bir gece kanla püsürle çok haşır neşir oldum. ay bir tiskinti geldi, sabah uyandığımda suratıma e.t. sıçmış gibiydi. uykuda geçirdiğim o 2-3 saatçik içinde bu kadar cerahatli kabarcık suratımda nasıl peydah oldu, hayretler içinde kaldım, o korkunç görüntünün dehşetine kapılmaktansa aynanın karşısında "aa a, valla onyüzbinmilyon baloncuk, aa a bildiğin menemen lan bu" demeyi tercih ettim. dermatolojide de çare bulamadım, öyle izli lekeli kaldım. ama olsun, yine de seviyordum kendimi. sonra bu ürünle tanıştım, temizlenmiş cilde 21 gün tatbik ediyorsunuz efendim azar azar, dönem sonunda yenilenmiş, arınmış, tamamen temizlenmiş, lekelerden kurtulmuş cildinizi öpüyor, seviyor, mutlu oluyorsunuz. derde derman, ne diyorsa onu yapan, delikanlı bir malzeme bu, vallahi.
  • gavurcası stay-in place lip duo olan çıkmayan rujuyla hayatımı değiştiren marka.. artık aynaya %98 daha az bakıyosunuz çünki sabah sürülen ruj 14 saat bardaktı vs hiçbiyere çıkmıyo! hayatımın ayna karşısında geçecek yıllarını bi anda azaltıverdi saolsun.. sonucunda bize ebeveynlerle şöyle bir lakırdı miras kaldı:
    -anne bak süfer bşi bu bütün gün makyaj tazelemek zorunda kalmıosun çıkmıyo hiç..
    +aferim o kadar parayı verirsen benim de götüme girer çıkmaz hiç!
  • şu ana kadar cesitli ürünlerini kullandım, tümü normalin üstünde beklentilerimi karşılamıştır ancak parası yetişen ,yetişmeyen tüm bayanlara önerecegim tek ürünü var , bb cream'i. bu beauty benefit kremi , diger bb kremler gibi cok fonksiyonlu hem nemlendiriyor hem kapatıcı, güneş koruyucu özellikli vs, faydalarını geçelim, yüzünüzde yarattıgı ay parçası efektini hiç bir pudra, fondoten saglayamaz. saglıkla ısıldayan porselen yüz tanımı için yaratılmış bir ürün.
  • fondotenini sürdüğünüzde çevrenizden "sen fondoten mi sürdün. ne sürüyon suratına öyle şeyler çok zararlı vıdı vıdı vıdı" duymazsınız. "suratında bir güzellik var birşey mi kullanıyon" diye sorular alırsınız ve fondoten olduğuna inandıramazsınız karşınızdakini. pahalılığı oranında kaliteli bir üründür
  • "konuşmayı kestiğinizde müşterinizi kaybettiğiniz gibi, kıvırdığınız zaman kadını kaybedersiniz."

estee lauder
  • new york'da ki apartman dairesinde geçirdigi kalp krizi sonucu hayata gözlerini yummustur.. 1936'da aile kremi üreten amcasinin izinden yürüyerek ise baslamis, su anda ise 21 000 çalisanli dünya çapinda bir kozmetik devinin basina geçmis idi kendileri..
    ne derler, allahtan rahmet, krem fiyatlarinda düsüs diliyoruz...
  • ürünlerini test ederken hayvan kullanmayan marka.
  • bu markanin turkiye distrubutorlugu maslak'tak sun plaza'dadir. oradaki fabrika satis magazasindan piyasa fiyatinin yarisina bir cok urunu bulabilirsiniz. ancak her zaman her urun olmaz, takip etmek gerekir.
  • hayvan deneyleri yapan ve ürünleri asla alınmaması gereken firma. bir kullanıcının sorusuna şöyle cevap vermişler:

"we don't test on animals or ask others to do so on our behalf, except when required by law."

meali: çatır çutur test yapıyoruz.

sanki kozmetik üreten tek firma sensin. test yapmayan nasıl yapmıyor kardeşim? sadece amerika'da vegan sertifikası almış 50'den fazla kozmetik markası var. onlar yapabiliyor da sen neden yapamıyorsun? geçeceksiniz bu işleri.

lütfen suça ortak olmayın. bu markanın ürünlerini satın almayın, aldırmayın.
  • dün hakkinda yapilan övgülere, tavsiyelere dayanamadigim icin advance night repair cilt serumunu aldigim marka. kizlar böyle bir ürün olamaz. sabah uyandigimda cildim o kadar parlak ve taze görünüyordu ki, gözlerime inanamadim. allah yapandan da, satan da razi olsun.

simdi benim cildim asiri kuru ve hassas yapili bir cilt. malum soguklarin baslamasiyla geleneksel cilt kurulugu da bas göstermeye beni cileden cikarmaya basladi. dudak ve burun cevrem habire soyuluyor. makyaj yapinca bütün bu ölü deriler kabak cicegi gibi aciliyor. igrenc bir görünüm ortaya cikiyor. ne kullandiysam fayda etmedi. bunun disinda göz cevremde cok hafif kirisikliklar var. burun bölgemde, ergenligimden beri beni delirten pütür pütür bir görünüm var. söyle diyeyim, bir mucize oldu. sabah uyandigimda bu pütür pütür görüntü neredeyse kaybolmustu. cildim normalde sabahlari uyaninda acayip kuru ve gergin olurdu, o his kaybolmustu. isil isil bir yüze bakiyordum aynada. ve bütün bunlar sadece bir kez kullanmayla oldu.

yani bacim, seni sinir eden, cileden cikaran cilt problemin mi var, ne sinirleniyorsun ne üzülüyorsun parana kiyiyorsun bu ürünü muhakkak kullaniyorsun. cünkü böyle muhtesem ve prenses gibi hissettiren, her cilt tipinin kullanabilecegi, dedigini yapan mert bir ürünü bence güzelligine düskün olan her kadin hak ediyor. fiyati essek yükü ama deger mi? evet hem de her kurusuna.
hesabın var mı? giriş yap