• evlenecek erkek bulmanın gittikçe zorlaşması başlığında yazılan girdilerin taşınması gereken başlık. zira söz konusu başlıkta evlenmek isteyen erkeğin değil, evlenme ölçütlerine sahip erkeğin bulunamamasından yakınılıyor.

(bkz: evlenilecek insan bulmanın gittikçe zorlaşması)
  • benimle evlenebilirsiniz. işsizim, kahve ve kumar düşkünüyüm. illegal işler hobimdir. genel itibari ile ideal erkeğim.
  • evlenilecek erkek diye tarif ettiğiniz erkekler sizinle neden evlensin bunu da bi düşünün bence.

öyle kriterler öyle şartlar konuşuluyor ki bunlara sahip olan adam sizinle hayatını neden birleştirmeli bir gün de bunu açıklayın burada öğrenelim.
  • sırf ilişkim olsun diye ilişki kurup, ilişki boka sarınca düzgün insan yok diye ağlıyor insanlar. herkes birbirinden sıkılmak için sebep arıyor. kimsenin birbirine tahammülü yok. insanlar en küçük hatada karşısındakini silip atıyor. biriyle tanışıp, sadece o kişiyle konuşup doğru düzgün değer vermeye çalışan kimse yok. herkesin kenarda köşede 3-5 tane yedeği de var zaten. erkek kadın hepsi böyle malesef.. eh durum böyle olunca, evlenilecek kadın/erkek bulmak zor tabi.
  • aslında temel sorun kimsenin evlenmek istememesi. hele bu ekonomik şartlarda
  • evli erkek bulmak kolay siz zorlaştırıyorsunuz

yok kendine altın yok bacısına altın yok annesine süt hakkı yok mieleden beyaz eşya yok bilmemnerden en kaliteli mobilya yok swiss otelde düğün yok ben kızımı evi olmayan adama vermem yok bilmemne resmen damat sikme mevzusuna döndü evlenmek kaprisleriniz de cabası
  • biri bana sırf ikizler burcu olduğum için sen evlenilcek adam değilsin demişti.
    çok sinirlenmiştim ama haklı olduğu için bir şey demedim
  • paranız var ise evlenilecek erkek çok, paranız yoksa paralı erkek artık türkiyede yok..
  • tüm kriterler mevcut. tam evlenilecek erkeğim, sadece ağzımdan alev çıkaramıyorum.
  • ben dahil etrafımda bir sürü insan da kadınlar için şu cümleyi kuruyor.
    kadın çok.. evlenilecek kadın yok..
    o halde şuraya bir klişe yapıştırıyorum müsaadenizle.
    herkes bu kadar yalnızken neden herkes bu kadar yalnız??
hesabın var mı? giriş yap