• geçenlerde twitter'da önüme düşen tespittir. arz ederim.
  • çok mantıklı. evliyken iki kişilik problemin var çözüm için iki kişinin yanaşması gerekiyor. hele yanaşmıyorsa iki kişilik üzülüyorsun. biri üzülmene katkı sağlıyor. ama bekarken tek başına mutsuzsun easy
  • benim babam senin babanı döver.
  • kısmen doğru ve ek yapılması gereken tespittir. bekar ve çocuksuz evli mutsuzluk yaratan durumlara bir çırpıda siktiri çekebilir ama çocuklu evli için süreç erimiş kaşara döner. koparırsın bir şekilde ama ağızına burnuna yapışır.
  • önüne ilk gelen ile evlenen kişiler için belki doğrudur.

bekleyeceksin ki doğru ve sana uygun insanı bulasın. bulamzsan da zaten evlenmeyesin.
  • güzel tespittir. evliyken sevmediğin bir iş bile olsa çalışmak zorundasındır. çünkü karına varsa çocuklarına bakman gerekir. bekar adam istediği zaman siktiri çekip o işten çıkar. onu bağlayan bir şey olmaz.
  • çünkü bekar bir kişinin kendinden başka sorumluluğu yoktur.
  • öff bu evli erkeklerin acitasyonları da sıktı artık ha.

ne alaka aminakoyayim? mutsuz olan mutsuzdur,o daha mutsuz bu daha mutsuzu mu var.

mutsuzsan mahkeme orada,git boşan bitsin gitsin. ne tatava yapiyosun?

bu ülkede 3 şey bitmez

1 - siyasal islamcıların hep mağdur olması
    2 - feministlerin hep mağdur olması
    3 - evli erkeklerin mutsuzum hezeyanlari.

t : bir tür tespit
  • mutsuz bekar en azından parasını kendisi için harcar. mutsuz evlinin parası ise sürekli vakumlanır, hem de mutsuzluğunun kaynağı tarafından.
  • gecenlerde kizimin ogretmeni bizi ziyarete geldi. sıkıntıli oldugu her halinden belliydi laf lafi acti derken de çozuldu. benden tavsiye almaya gelmis aslinda. tek maas ve kira ile aclik sinirinin kenarlarinda yasayarak mutsuz olmak mi, evde bir psikopatla mutsuz olmak mi diye? gelirken kizima zara 'dan hediye alip gelmis! kendisine hediyeyi gosterdim ve dedim ki' bu magazadan degil hediye almak kendiniz icin alisveris yapamamak mi sizi daha çok uzer, onumuzdeki bayram gercekte oyle hissetmediginiz halde sozde ailecek gideceginiz bayram ziyaretleri mi?

ıste basliktaki cikarim tam olarak bu soruya vereceginiz cevapta saklidir!
hesabın var mı? giriş yap