• öff bu evli erkeklerin acitasyonları da sıktı artık ha.

ne alaka aminakoyayim? mutsuz olan mutsuzdur,o daha mutsuz bu daha mutsuzu mu var.

mutsuzsan mahkeme orada,git boşan bitsin gitsin. ne tatava yapiyosun?

bu ülkede 3 şey bitmez

1 - siyasal islamcıların hep mağdur olması
    2 - feministlerin hep mağdur olması
    3 - evli erkeklerin mutsuzum hezeyanlari.

t : bir tür tespit
  • çok mantıklı. evliyken iki kişilik problemin var çözüm için iki kişinin yanaşması gerekiyor. hele yanaşmıyorsa iki kişilik üzülüyorsun. biri üzülmene katkı sağlıyor. ama bekarken tek başına mutsuzsun easy
  • geçenlerde twitter'da önüme düşen tespittir. arz ederim.
  • evet müzmin bekar bir erkek olarak evli olan arkadaşlarımdan kesinlikle daha az mutsuzum.
    bir tanesinin karısı tatil istiyor. dört kişilik bir ailenin 7 günlük masrafları aşağı yukarı 30k civarında. adam da para yok. karısı günlerdir surat yapıyor. diğeri desen haftada bir maç seyredecek arkadaşları ile. gözüm ilişti telefonda 14 cevapsız arama. arayan kim hepimiz biliyoruz. bir diğeri karısı ile yedi yirmidört kavga halinde. bunların hepsine canlı canlı şahit oldukça kal bi başına ölünce belediye gömsün siktir et derken buluyorum.
  • tespit gibi tespit de niye evleniyorsunuz onu anlayamıyorum bir türlü.

daha mutsuzdur çünkü bitmiyor hocam, boşansa da bitmiyor, hele çocuk varsa boşanıp boşanmaması hayatında hiçbir şey değiştirmiyor, o insanla ömür boyu bir şekilde yaşayıp görüşmek zorunda.

bunları göze almadan ne evlenin ne çocuk yapın rica ediyorum. ömür boyu söveceğiniz insandan bi zahmet çocuk yapmayıverin be!
  • mutsuz her zaman mutsuzdur. evli veya bekar olması bu durumu değiştirmiyor maalesef.

mutlu olacak insan yalnız da mutlu olur. mutsuz olacak insan etrafında üzerine titreyen 10 kişi de olsa mutsuz olur.

yapmayın böyle genellemeler.

tanım: geçersiz genelleme.
  • önüne ilk gelen ile evlenen kişiler için belki doğrudur.

bekleyeceksin ki doğru ve sana uygun insanı bulasın. bulamzsan da zaten evlenmeyesin.
  • bence doğrusu, “evli bir mutlu bekar bir mutsuzdan daha mutsuzdur” olmalıydı.
  • çünkü bekar bir kişinin kendinden başka sorumluluğu yoktur.
  • --- spoiler ---

"sadece 10 liramın olması, 0 liramın olmasından daha fazla canımı yakıyor."

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap