• şu an twitter'da 2. sıraya yükselmiş hashtag. lan oğlum sizi bize parayla mı veriyorlar sırayla mı?
    napıcaksınız? su mu dökeceksiniz üstümüze? sopayla mı ayıracaksınız?
    sana ne ya? zina benim, günah benim!
    allahçılık oynayan bu dincilerden çok sıkıldım.

oldukça dindar bir dostum var. fark ettiyseniz dinci demedim, dindar dedim. inancı gereği bu tip şeylere karşı. bir gün de dönüp bana "yanlışlardasın, yasaklamak lazım senin bu kıçı başı oynar durumunu" demedi.

çünkü onun inancına göre, günahım boynuma. zaten bir ceza varsa, bunu öbür dünyada çekeceğim. o bir kul olduğunun bilincinde. inancına göre yaşıyor. ben öyle değilim. ben de buna göre yaşıyorum. ne ben ona bir şeyler dayattım bugüne dek, ne de o bana.

siz kimsiniz lan? oldu olacak din kurun.
  • 45 çocuğa tecavüz edilirken sessizce başını yastığın altına gömenlerin ve tecavüzlere tepkisiz kalanların açtığı hastag.
  • önce cocuk tacizlerini bir çözün hele bre gafiller, sonra sıra buna gelsin...

olmayan beyninizi sikeyim...
  • ben yapamıyorum sen de yapma değildir. antalya'da tanıdığım koyu akp'li bir abi var.

istikrar diyor başka bir şey demiyor. çünkü o bu sistemde para kazanıyor.

adamın türbanlı ve dindar bir karısı 2 çocuğu var. bu adam araç kiralama ve inşaat işiyle uğraşıyor. altında çalışanlara sigorta yapmıyor, üstüne vergi kaçırıyor.

3 tane de birbirinden haberi olmayan ikisi rus biri ukraynalı eskortu var. antalya'da 6 tane evi var. bir tanesinde karısı, çocukları ve kendi yaşıyor. diğerlerinde bu eskortlar.

kalan 2 evi de suriyelilere kiraya vermiş. 2 evde de yaklaşık 14-15 kişilik suriyeli aileler yaşıyor. çevresindeki insanlara 'bedavaya suriyelilere yardım etmek için verdim' diyor.

'abi' diyorum, 'ne yapıyorsun'?

- olum dünyaya bir daha mı gelecez!, diyor.

geçen saat almış ukraynalı olan eskortuna. 'beğenir mi' diye bana soruyor.

yani kaymağını onlar yiyor.

ve sen dostum! sen daha tanımadığın evlere kız atarken rezillik yaşıyorsun!
  • yasaklayın, sanki yasaklarınızı sallıyoruz. en sonunda başçavuşun eşeği konumuna gelip, gideceksiniz.

edit: şimdi okuldan çıkıp evlilikdışı cinsel seks yapmaya gidiyorum. hemi de tanıştığımızda (3+yıl önce olsa gerek) müslüman olan sevgilimle. babası da reisçi, onları da sosyalist yapana kadar rahat durmayacağım. adresimi kanzuk'tan alabilirsiniz.
  • #sananelanyarraaaaam
  • "bana ters gelen her şey yasaklansın" zihniyetinin yansıması niteliğindeki talep.
    senin istemediğin her şeyi yasaklasınlar tabi. neticede ulu insansın, mükemmel varlıksın, dünya senin için dönüyor.
    bu mantıktaki adam, gider kendisi gibi bir narsisti başkan seçer tepesine.
    ne bekliyorduk ki?
hesabın var mı? giriş yap