• türkiye'nin 'monica belluci'sidir benim gözümde bu hanım abla ama son zamanlarda aşırı kilo almış ve sevenlerini üzmüştür. *
  • tam anlamıyla seksi fotoğrafları için tıklayınız hatunudur.
  • bakıyorum ki hatalara gark olan arkadaşlar olmuş aramızda. bu kadını gal gadot'a benzetmek ayıptır. gal, bu kadına benzer. üst seviye alta benzemez.
    tanım: dependency inversion inversion.
  • hıncal uluç'un gözlem yeteneği ve haberciliğini gözler önüne sermiştir bu kadın ayrılık kararıyla..

copy paste
    eyşan ile serdar'ın aşklarına nasıl gıpta etmişimdir yıllardır. serdar söyler, eyşan bir kenarda sessiz sessiz katılarak izler onu.. birbirlerine bakmasalar bile göz göze olduklarını hissederler.. eyşan o gece bütün şarkıların ona söylendiğini bilir..
    ilk günkü gibi taptaze, ilk günkü gibi sımsıcaktır, aşkları, sevgileri.. gel de kıskanma..

http://www.sabah.com.tr/…05/08/24/yaz02-10-115.html
  • kocasi olarak tanidigimiz serdar sensezgin, kendisini taniyanlardan ve saniyorum kendisinden de beklenmeyecek bir hamle ile 96 senesinde cikarttigi "nereye kadar" albumuyle adindan umdugundan biraz farkli bir sekilde soz ettirmistir. bu album sebebiyledir ki kendisini kendi basligindan degil, karisinin dolayli basliginda irdeliyor, sonuca ulasamiyoruz.

oysa ki esi eysan hanim, albumun kayitlarinda sarkinin sozlerine yerinden mudahale etse "serdarcigim, hadi denizleri anladik da, sihirli cuce olayina girmesek, yapmasak? sihirli cuce imgelemi bizim halkimiza cok uzak?" diyerek ikaz sinyalleri vermis olsa idi sanirim netice iki taraf icinde simdi oldugundan daha olumlu olacakti.

oysa ki sanirim eysan hanim serdar beye "sihirli cuce de yazsan, oluklu mukavva da ben dinlerim, klibinde de oynarim" demeye gelen bir enerji vermis olacak ki sarki hafizalarimiza su haliyle yerlesmistir. buradan cikarmamiz gereken ders sudur:

"sevgilimiz dahi olsa bir sanatciya "olmamis" demeyi bilmeliyiz. sihirli cuce dendiginde hele bir an dahi tereddut etmemeliyiz."

(bkz: nereye kadar)
  • çıplak gözle görüldüğünde baş dönmesi, yutak kuruması, ve kaslarda gevşeme gibi bir takım yan etkiler bırakıyor kendisi. sene 99 bir rastgelmişliğim vardır hanımefendiye sadece ama pek unutulası değil. aynı deredeki vrak vrak diye bağıran 40 kurbağa gibi hatunun güzelliğini tasvire uğraşıp duruyoruz ama hakediyo gibi sanki, bi de farklı biraz, tabi...
  • hafiften claire forlani tadı da alınabilinen hatun.
  • kutsal damacanayı tekrar izleyince resmen kitlendiğim kadın. bu ne güzelliktir yareppi. tabiki izmirli imiş.
  • insan olduğuna dair duyumlar da aldığım, ancak şeytanın yeryüzündeki yansıması olduğuna inandığım kadın... nitekim kendisi güzelliğini bizlere sunduktan sonra, göbek sahibi türk gençlerinde dahi kız beğenme güdüsünü tamamen yok etmiş ve yalnızlığa açılan kapıyı bizlere bırakıp gözden ıraklara kaçmıştır... mükemmel fiziğin mükemmel yüz ifadesi ve mükemmel elektrikle buluştuğu nokta... kadınları futbolculara benzeterek tanımlamayı seven erkekler için vieira, zidane ve ve pires'in bir bileşimi sanki...*
  • kutsal damacana isimli filmde deniz karakterini canlandıran kadın.
hesabın var mı? giriş yap