• an itibariyle başlattığım süper kampanya. şu diziyi en başından tekrar yayınlayacak bir tv olmalı!
  • bu karantina doneminde malum bazi dizilere ara verildi. hazir virus sayesinde bu vasat dizilerden kurtuluyorken eski efsanelerin bolum tekrarlari en bastan yayinlansin. lutfen bu cok mantikli fikri degerlendirin @sayin tv kanallari.
    ezel
    kardes payi - leyla ile mecnun - avrupa yakasi
    kurtlar vadisi
    behzat c. haydi ulke normale donsun!!!!

edit: lan olum manyak misiniz?
    ulkede kac milyon kisi tv basinda sizin haberiniz yok mu?
    kendim icin mi istiyorum saniyorsunuz? milletin beyni uyusuyor simdiki dizilerle. 200 mbps hizda internetim var, televizyonum zaten yok.
  • sus sakın tek bir yalan daha söyleme. neden biliyor musun? çünkü inanırım.
  • çok desteklediğim önerme.
    "eğer geriye dönebilseydim söylerdim; her ihanet sevgiyle başlar"
  • ilk 13 bölümün hakları show tv'de o halledilirse olur. aynı şekilde kurtlar vadisi'nin son sezonu kanal d'de.
  • birkaç ay önce yeniden başlayıp 24. bölüme kadar geldiğim efsane dizi. türkiye sınırları içinde gelmiş geçmiş en iyi dizidir ezel. daha iyisinin geleceğini de sanmıyorum.

mantıklı bir istek ama hiçbir kanalın umursayacağını sanmıyorum. youtube'tan izleyin siz en iyisi.
  • ne yaparsan yap sen kazanamayacaksın, sen kaybedeceksin, çünkü sen işin başında kaybetmişsin kardeeeeşşşşş. corona dayı
  • (bkz: peki)

hayırlı forumlar.

edit: başlığın ilk hali "ezel saat 20 00 da tekrar tv'de olsun" şeklinde idi. moderasyon düzeltmiş.
  • vardı bi hayalim..çok istemiştim..
    ama yok öyle umudu kaybedip,vazgeçmek..inanmak lazım,beklemek sabretmek..
    eyşannnnnnnnnn!
  • askerde gececiydim. bilgisayar elimin altında sabaha kadar.
    gece 1-2 gibi çavuşun işi biter yanıma gelirdi. ezeli aç izleyelim derdi. canım benim bende ezeli izledim, tekrarı sıkmaz mı dedim. benim bu beşinci tekrarım mı ne dedi. yok mok... 4. 5. gün patladım. artık olmuyor dedim olmuyor. izleyeceğim diye tutturuyor... seviyorum da keratayı. dedim benim uykum geliyor al bilgisayarı sen kullan. sen ne yapacaksın dedi. cafede koltuklarda yatacağım dedim. iyi dedi. bak biri gelirse idare et falan. ya tamam git. dedim bak biri gelirse çaktırmadan de tuvalete gitti falan. ya gitsene ya dedi. gece yatma işime gelmişti. zaten gündüz de yatıyorum. gece de yatış.ikiden altıya kadar. sağol ezel. başlığı açan arkadaşa iki çift lafım var. senden hastaları var. akşam tv de 8'de olsun falan. bizim çavusa sorsan, günlük yıl boyu sabit günlük dizi olsun der. üç sezonluk diziyi beş kere tekrar nedir ya
    edit: imla
hesabın var mı? giriş yap