• 1 tl’ye her yere para gönderilebilen bir uygulama olduğunu anlatan dün reklamlarda gördüğüm ürün. mobil ödeme gibi görünüyor.
  • web sitesi yani fastpay.com.tr 'nin whois bilgilerine bakıldığında domain sahibi olarak denizbank görünen para gönderme aracı. sanırım 1 tl gibi bir komisyon ile atm altyapısını kullandıracaklar.
  • dün akşam reklamlarda görünen, yeni trend mobil ödeme olduğunu tahmin ettiğim, büyük ihtimalle bir operatör ya da bankacılık uygulaması.
  • adı cepparam iken fastpay olarak değişmiş denizbank mobil ödeme uygulamasıdır. ayrıca "ödeme yap (pilot olarak uygulanmaya başlayan)" aracı ve "tl yükle" eklenmiştir.
  • sadece yurtiçi para gönderimi sağlayan ama ismi ingilizce olan uygulama.acaba ingilizce konuşulan bir ülkede mi yaşıyorum diye düşündüren reklama sahip şey.
  • başarılı olabilecek iken denizbank'ın üzerine düşmediği uygulama. sanırım kendi içlerinde kuluçkada tutarak nfc ödeme teknolojileride yaygınlaştığında(ki bu çok kısa bir süre içerisinde olacak çünkü tek engel olan iphone'da nfc bulunmaması iphone 5s ile beraber ortadan kalkacak) iyice reklam pompalamaya başlayacaklar.
    yada direk paybyme kart'a önem verdiler.
  • neden elaleme para göndereyim ki?

istesinler elden vereyim.

lan neden ben para veriyorum millete. sanki çok kazanıyormuş gibi. bunu empoze etmeye çalışıyorlar.

tanım:sikim gibi denizbank uygulaması
  • denizbankin hiç bir altyapi, hiçbir hazirlik hiçbir kampanya yapmadan eline yüzüne bulaştırdığı uygulama.

hiç bir kampanyasindan yararlanmadim.
    cep uygulaması problemli. ekranı bile kaplamiyor

gonderdigim parayi geri almaya calisiyorum. onun için de uğraşıp komisyon ödeyeceğim yani.

kısacası böyle bir sistem için
    kullanilabilirlik kötü
    güvenlik düşük
    uygulama sorunlu
    işe yararlık yok.

şu aşamada tavsiye edilmez. çok.gereksiz. riske atmayin kendinizi
  • android uygulamasını yapan firma, denizbank ı çok fena kerizlemiş. fake hesaplarla kendi uygulamarını övmüşler.

aslında çoğu telefonda düzgün çalışamıyor. tam ekran olamıyor hata veriyor. bazen ekrandan taşıyor işlem yapamıyorsunuz. samsung s3, s2, htc one gibi telefonlarda bile sorunlu çalışıyor. doğru düzgün kullanana denk gelmedim.

buna rağmen google play puanı çok yüksek. bir sürü üye: "ahmet beyin önerisiyle kurdum çok memnunum 5 yıldız" "gamze hanım önermişti çok iyi oldu" "süper uygulama" diye yorumlarda bulunmuş. şaka mısınız lan siz. hadi sahte hesap yaparsın ama bu kadar belli etmezsin.

bu kadar sahte hesapla kendinize olumlu puan vereceğinize uygulamayı düzeltseydiniz keşke.
  • android uygulaması fena sıçışlarda olan bir fasilite.

bütün uygulama çük kadar çıkıyor ekranda bi el atın mübarekler.
hesabın var mı? giriş yap