• beğeni ve favori birbirinden farklı şeyler. ekşi'de yazılmış bir entry'yi okuduğunuzda içeriğinden ilerleyen zamanda da faydalanmak veya tekrar okumak istediğinizde onu favorilerinize alırsınız. misal beğendiğiniz bir yazı var ve içeriğinde çok fazla bilgi olduğunda bu yazıdaki bilgileri dönem dönem kullanmak istediğimizde screen shot alacak halimiz yok değil mi?

bu arada kastedilen şey entry'nin kaç favori aldığı görünmesin ve buna bağlı sorunlar oluşmasın düşüncesiyse o farklı tabi.
  • üstteki yazar dediklerinde haklı, beğeni için yazılan çok fazla entry var ancak bazı entry'leri insan faydalı diye kaydetmek istiyor. favori butonu burada devreye giriyor... en azından benim için. çoğu ekşi sözlük kullanıcısı sözlüğü twitter gibi kullanıyor. yani beğendiği her entry'i favoriye alıyor. benimki tam tersi. herkesin favori diye bastığı buton yerine şükela butonuna basıyorum. favoriyi ileride lazım olacak bir entry veya aşırı beğendiğim bir entry var ise kullanıyorum. sözün özü, boşverin kalkmasın.
  • araban var yakıt almıyorsun gibi birşey bu..batıyormu a.q bırak kalsın işte
  • katıldığım kampanya. böylelikle sırf beğeni almak için insanlara, onların değer ve inançlarına hakaret eden, ironi ve sarkazm adı altında kibirlenen, siyasi trollük yapan, mental ve cinsel olgunluğa ulaşamadığı için seksist cümleler kuran tiplerden kurtulmuş oluruz. emin olun sırf favori almak için saçmalayan bir güruh var burada. hiç olmazsa onlar gider de rahat bir nefes alır sözlük.
  • kaldırılsın diyen suser'ın attığı fav sayısı;
    favori entry'leri (1377)

(bkz: ahahahahaha amk)
  • ilgilenmiyorum, çünkü çaylağım hala.
hesabın var mı? giriş yap