• gun itibariyle kadrosusunda sirasiyla

1.asfalt osman (gk)
    2.modu(dc)
    3.lostandfound (dc)
    4.tamath(dmc)
    5. ed(mc)
    6.yoda (amc)
    7.penta (fc)

gibi bir cok suser stari barindiran, guzide futbol kulubu. goze hos gelene defansif bir futbol kurgusuyla rakiplerini karsilayacak takim icin ne soylesek ne anlatsak, sahada rakiplerimizin sagindan atip solundan gecerken hissettiklerimizi karsiliyamiyacaktır, onun icin:

(bkz: hayirli olsun)
    (bkz: onumuzdeki maclara bakıyoruz)
    (bkz: esbpl 2004 2005 sezonu)
  • esbpl 2004 2005 sezonu için transfer görüşmelerimizin hararetle sürdüğü, kalan birkaç prüzün zımparalanması doğrultusunda aralarına katılmam an meselesi olan esbpl'nin gedikli oyuncularından kurulmuş, fırtına gibi esmeye hazır yeni esbpl takımı.
  • sezon sonunda bosman kurali cercevesinde penta ve asfalt osman ile birlikte yumusak gecis yaptigim takim. aldigimiz transfer bedeli aciklanmazken daha onceki transfer ucretimiz olan mac basina 1 eti puf'un cok daha ustune imza attigimiz tahmin edilmektedir. biz de tam bilmiyoruz. gerekli aciklamayi yetkililer en kisa zamanda yapacaklardir insallah.
  • muhtelif zımpara çeşitlerinin kifayetsiz kalması sonucu, pürüzlerin elektrikli testereyle dalınmak suretiyle bertarafını takiben ed'i de kadrosuna katmış takım*
  • eski dostların yeni takımı...bakalım bu hafta yeniden biraraya gelen cena betis karşısında napıcaklar???
    eski günlerdeki mücadele heyecan ve fair playin had safhada olacağından kimsenin şüphesinini olmaması gereken maç için de;
    (bkz: esbpl 2004 2005 sezonu)
  • sevdiğimiz insanlardan kurulu takım. sezona da galibiyetle başlamışlar. haydi hayırlısı...
  • ilk macina ucu ucuna yetistigim, 2. macina ise 20 dakika gec kaldigim guzide takimim. maclarin evimden ucakla gidilecek kadar uzak olmasi sebebiyle bir takim sorunlar yasaniyor ancak takim ruhunun oturmus olmasi sebebiyle zevkli mucadeleler ortaya konuyor. keltik karsisindaki geriden gelip kazanma azmi gercekten guzel bir takim ruhu ornegiydi.
  • esbpl'nin yeni ekiplerinden olmasına rağmen tecrübeli kadrosu ile zirveye oynayacak bir ekip. imangücü idman yurdu maçında ne kadar zorlu ve bir o kadar kolay yıkılmayacak bir takım olduklarını göstermişlerdir..
  • ilk 3 maca gec kalsam da eksiksiz katilmam sebebiyle hocamin istegiyle kupa macinda oynamadigim takimim. bu onemli macta rakibimizi yenmis olmamiz gercekten memnun etti. bense bu sureyi dinlenerek ve duz kosu yaparak gecirdim. bir sonraki maca hazirliklarimi surduruyorum. hocamin beni ligdeki mac icin saklamasini olgunlukla ve anlayisla karsiladim. 2. yari istersen oyuna gir ama bence riske atma seklindeki temkinlerini de sukranlikla karsiliyorum.
  • koz maca sk olarak yensek de yenilsek de oynamaktan en keyif aldigimiz takim. gecen hafta ligde kaybettigimz macin rovansini bu hafta kupa macinda yenerek aldigimiz guzel arkadaslardan kurulu ligin en iyi takimlarindan biri. kupada yolumuza devam ederken ligde kendilerine basarilar diliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap