aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • 'baymışım da farkında değilmişim' hayıflanmasını yaptığımda çoktan mikroklimamın dışına kaçmış olduğunu gördüğüm, abisi ile benzer yüz çizgilerine sahip olması beni şaşırtan ve akabinde dönüp abisine baktığımda 'vay be ne güzel çocukmuş' dememe sebep olan, zirvesel* kısa metraj sohbetlerimden birinin bayan başrol oyuncusu.
  • prenses gibi bişey bu. efendilik, olgunluk, zeka, iyi yetiştirilmişlik dışında, abiyle * görüntü olarak bir alaka gözlemleyemedim. çünkü felidae'nin nefis uzun saçları var ve göbeği yok.
    (bkz: kirk bir kere masallah)
  • kendisini uzuuuun zamandır görmediğim şeker.. kendisi finallerinin yaklaştığını söylüyerek bir nevi kendini eve kapatmış almanca derdi ile uğraşmaktadır.. yazın kendisiyle alman turistlerle "hallo wie heisst du?" diyerekten dialoglar kuracağımız günleri iple çekiyorum..

(bkz: süss)**
  • pek bir özlediğim casus*
  • uzun zamandir online gormedigim, hakkinda haber alamadigim, merak ettigim insan. bi ay sonra ancak gorebilecegim, hesap sorucagim insan *
    (bkz: ey felidae burdaysan uc kere vur)
  • össden muzdarip olan, sinav sirasinda muhtemelen tirnağini yeme işini abartip parmağini yutacak olan matilda... potansiyel büyük o ayri...
  • geçtiğimiz hafta bir seminerde hem kendisi hem de annesi ile tanıştığım, henüz şöyle bir oturup rakı masasında sohbet edememiş olsak da çok sevmiş olduğum süper bir insan. bu cumartesi akşamında işim gücüm yokken kendisini büyük bir azim ile stalklamak suretiyle buradaki profilini bulmak kendi güçlerimi de yeniden keşfetmeme sebep olmuştur. ortaçgili sevmesi ise ayrı gülümsetmiştir. selam olsun.
  • bazı entry'leri insanı hüzüne sürükleyen devrem...
  • nazire senlendirici tadında içten, okkalı, direkt üst makama havale allah belani versin diyebilen suserdir kendisi.*
  • nereye uctugu merak edilmektedir.
hesabın var mı? giriş yap