• eee fırıncı abi ne demişler, yarak baksırdan sıyrıldı mı geri dönüşü yoktur.
  • "bunlar daha iyi günleriniz, beter olun uşaklar" dedirten haber.
  • işin ucu kendilerine gelene kadar oy vermeye devam edip, değince aklı başına geliyorsa samimi değildir. işi görülseydi oy vermeye devam edecekti,kendi kurtulmuş olacaktı ve diğerleri umurunda olmayacaktı. böylelerine acımıyorum. oy verip ağlayanlar hak ediyorlar. daha kötüsü olsun onlar için
  • şu adamın seçim bittikten hemen sonra isyan edecek şekilde zamanlanmasını kim kurguluyor bu akpde? hakkaten şaşırıyorum.

adamlar gücü tamamen ele geçirdi, halkın uzun vadeli düşünemeyen kesimi felaketi tam çakozlamadan. biraz daha devam etse hile hurda artık ne gerekiyosa yapsalar da kazanamayacaklardı. erken seçim o kadar dakikti ki.. şaşırıyorum hakikaten
  • şimdi efendim birde "x" tv kanalına farklı "y" tv kanalına farklı beyanatta bulunan esnaflarımıza da burdan selam ederim.
  • malesef yine akp'ye verecek oyunu kuvvetle muhtemelen. oraya vermese stepnesi mhp'ye verecek. inşallah verdikleri oyun ceremesini en yoğun bir şekilde çekerler ki, hukuk gittiği zaman kimsenin güvende olmadığını anlayabilsinler. zabıta karşısında coşan bu fırıncı arkadaşımızın arkadaş sohbetinde yine reis reis diye dolandığını zannediyorum.
  • akp'ye oy verdiğini ancak enflasyona göre zam yapamadığı için artık kazanamadığını ve tavan fiyat uygulamasından dolayı ceza yiyeceği için sonraki seçimlerde cevabını vereceğini belirten fırıncıdır.

ee aslan, dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar. bu ülkenin aklı selim, namuslu insanları sadece kendileri için değil; esnafı, işçisi, memuru, evsizi de mutlu olsun diye çabalarken, siz sadece kendinizi düşündünüz. desteklediğiniz namussuzlar kazandığında koyduk mu diye anırdınız. o zaman da demiştim, şimdi de diyorum; koyamadınız koçum! istersen ekmeği 2 liradan sat, domatesin kilosu 20 lira olsun, sütün litresi 10 lira, benzin 15 lira olsun bana koymaz. ama kapına zabıtalar dayanınca sen böyle ağlarsın işte. umarım daha beterini de yaşarsın!
  • su veren itfaiyenin hortumunu ..........
  • ilk seçimde oyunu yine akp'ye verecek olan kişidir.

edit: başlık taşınınca tanım havada kalmış. şöyle diyeyim o zaman. isyanı ilk seçimlere kadar sürer en fazla.
  • izledim de, ne kadar mutlu oldum anlatamam. oy verirken düşünür bundan sonra. içimin yağları eridi.
hesabın var mı? giriş yap