şükela:  tümü | bugün
  • acilen ihtiyaç duyduğumuz kanal. 7/24 haber ve ekonomi yayını.

sabah: ilker karagöz,
    öğle - akşam: ismail küçükkaya
    akşam: fatih portakal

haber kuşağından sonra da tüm siyasi partilerin katıldığı, demokratik tartışma programları. mis.

hayır yani o diziler miziler kim izliyor ki sanki, çok mu faydası var allasen? bizim hikaye yayınlansa ne yayınlanmasa ne? çatır çatır memleket meselesini konuşacak adam yok piyasada, diziyi de bu kanalda izlemeyiversinler.

kim ulan bu kanalın sahibi, yarın gidip bi çayını içelim, konuşalım, dayı bak böyleyken böyle, sen bırak bu dizi mizi işlerini, haber programı işine gir, biz senin arkandayız diye fiştekleyelim, bakarsın he der.

şu derdimize bir derman bulamadık hala ey memleketin güzel insanları, karanlığa buladılar, buluyorlar.

edit: kadro derinleşiyor; ilker karagöz’ü öğlene çek, cüneyt ile dönüşümlü ileride oynasınlar diyen var, özgür demirtaş gelirse zaten forvet hattı baya sağlam oluyor, enver aysever ile ortalanı da kalabalık tuttuk mu baskılı oyunla bence iktidar çok net. allahım ya hayal kurmak ne güzel. özgürlüğe ne kadar muhtacız! :’(

edit 2: of of irfan değirmenci, metin uca’yı sabaha al diyorlar! çıldırırsın!

sana güvendim serbest piyasa ekonomisi, şu talebe uygun arz nasip eyle allahım. nolur. :(
  • bence de acilen açılması gereken bir kanal. mevcut kanalları zorlayarak yayın politikalarını düzelttirebilmemiz imkansız. yandaş olmayan doğru dürüst bir haber kanalı hem ülkenin yarısına seslenir hem de çok ciddi reyting alır.
  • ivedilikle acilmasi taraftariyim. hatta dönüsümlü olarak spor yayinlari da yapilabilir. ntvspor'dan özledigimiz yüzler, diger haber kanallarindan kovulan herkes de burada yerini alabilir.
  • bende varım ve arttırıyorum özgür demirtaş a program yaptırılsın!!
  • sabah kuşağında irfan değirmenci ve metin uca'nın da dahil edilesi haber kanalı olmalıdır.
  • birkaç gündür bunu düşünüyor ve neden yapılmadığını sorguluyordum. başlığını açmayı da düşünmüş, nasıl yorumlanacağını merak etmiştim.

kendi yorumuma gelirsek sanırım işin siyasi mesele hâline getirilip kanalın ve hatta kanalın bağlı olduğu her kurumun ciddi yaptırımlara uğramasından korkuyorlar.

altı üstü bir ana haber bülteni, aşağı yukarı 1 saatle bu işi geçiştiriyorlar. diğer türlü müthiş bir cephe oluştururlar ve bu cephe saldırmaya açık hedef hâline gelir, diye yorumluyorum.

yine de keşke olsa. hatta geç bile kaldı. şimdi olmayacaksa bundan sonra olmasının da pek anlamı kalmadı hatta.
  • ne yani %50 istiyor ama %50 istemiyor diye bu ülkede hiçbirşey olmayacak mı? nefeste almayalım o zaman? ülkenin gsmh'sının büyük çoğunluğu eğitimli insanlarda. bu insanlara seslenecek bir tek haber kanalının bırakın gelirini, ratingleri bile uçar. ben aynı şekilde cumhuriyet gazetesinin de web sitesinin derlenip toplanmasını ve cumhuriyet haber ajansı'nın kurulmasını istiyorum.
  • twitterdan bir kampanya mı başlatsak ne yapsak yahu? çok uzun zamandır insanlar bu beklentilerle tweet atmışlar.
  • şu an ülkede iktidar güdümünde olmayan tarafsız bir haber kanalı açığı var. fox grubu yakın dönemde bu fırsatı mutlaka değerlendirilmedir ki bu konuda halkın büyük çoğunluğunun da desteğini alacaktır.