• fulya hanım birinci sınıf itici bir kadın.

artık o noktalara nasıl geldiyse.
  • bıçkın delikanlı tavırlarıyla, ev gezmesine gitmiş gibi halleriyle program sunan bir adet fulya öztürk barındıran reality show
  • fulya ile maalesef umudumuz olamıyor aksine yitirdik. olmuyor arkadaş müge anlı dışında olmuyor işte. kendinizi kanıtlamadan müge anlı olmaya çalışmayın ya! tuhaf tuhaf tavırlar abartı tepkiler tripli mimikler vs.
  • bu kadar yapay ve kötü bir sunucu görmemiştim epeydir.
  • itici.. olmuyor arkadaşlar müge anlı dışında olmuyor:)
  • şu an el iyisi diye tabir edebileceğimiz bir adet mustafaynan kendisinden illallah etmiş bir adet sevgi konuk. fulya adama inanmış, kadına “iftira atmıyorsun değil mi? burda gördüğümüz mustafa ile senin anlattığın hiç uymuyor. ben bu adamın öyle şeyler yapabileceğini düşünmüyorum” diyor.
    fulya senden müge anlı olmaz kanka. hayatı ve insanları okumayı bilmiyorsun.
    esra erol gibi yargı machine değilsin, diğerleri gibi sönük değilsin diye sana bir şans verdik ama olmuyor. küfredene “seviyeli konuşun kardeşim, biz böyle bir millet değiliz” diyen bir adanalı olman sanırım bütün dengesizliği açıklıyor.
  • az önce bayağı iğrenç bir rezalete imza attılar. sürekli böyle mi bilmiyorum. ama bu “adalet arayan” kadın kuşağı programları artık iyice işin bokunu çıkarmış galiba.

olay şu. siirtli iki kadın, “gelinimiz bizi dolandırdı, bilmem kaç bin liralık altınlarımızı alıp kaçtı” diye bunlara başvurmuş. gelin dedikleri aslında gelin değil. çünkü ortada resmî bir nikah yok, imam nikahı var. damat da engelli raporu olan kardeşleri. yani damat da damat değil, hukuken olamaz da.

neyse program içerisinde dolandırıcılıkla suçlanan kadın bağlanıyor programa. diyor ki bana tecavüz edildi o evde. sonra programa başvuran kadınlardan birisi de itiraf ediyor ki, zihinsel engelli kardeşiyle bu kadını odaya almış, hadi cinsel ilişkiye girin diye baskı yapmış.

sunucu “amaaaan, cinsel konular beni ilgilendirmez” diyip konuyu geçiştiriyor ve diyor ki bu altınları geri verecek misiniz?

olm şaka mısınız lan siz? ortada bayağı bayağı bir cinsel istismar var. dudak uçuklatan cinsten. ve bu suçu işleyen kadın bir de utanmadan sırıtıyor, mazeret üretiyor, altınların hesabını soruyor. sunucumuz da çanak tutuyor olan bitene.

hakkaten bu kadar salak mısınız, yoksa hakkı hukuku sallayan mı kalmadı bu ülkede? yaşanan tam bir rezillik.

bu programlara ciddi bir denetim getirilmesi şart. ipini koparan müge anlıcılık oynuyor, göz göre göre bir istismarı normalleştiriyorlar. salaklıktan mı, umursamazlıktan mı bilmiyorum.
  • tv programında sunuculuk yapıyor gibi değil de altın gününe gitmiş gibi konuşuyor. telefonla bağlanan biri bir şey anlatıyor bizimki ay tövbe bismillah diyor *
  • iki saattir açık açık, bir tane 28 yaşında koca adama 38 yaşında 4 çocuklu boşanmış bir kadının sevilemeyeceğini anlatan program.

adam aşık oldum diyor. 4 çocuklu kadının nesine aşık oldun diyorlar. * bak bir şeyler kafana yatmamış, güven vermemiş olabilir size ama bunun bu yoldan ifade edilmesi çok çirkin. bir değil iki değil kaç kere "sen onu nasıl sevdin?", "sevemezsin", "olmaz", "normal değil", "aklımız almıyor". gerçekten kadını sevmesi o kadar inanılmaz geliyor ki hepsine, stüdyoya gelmiş adamın bu kadın tarafından zorla ve tehditle tutulduğunu bile daha olası görüyorlar.

sanki beş bacaklı, iki kafalı alien sevmiş herif öyle bir şaşırma. hahah.
  • evliliğinde yaşadığı şiddet nedeniyle 3 çocuğunu bırakıp gitmiş bir kadın var. kadının anlattıkları gerçekse ben gidişini yadırgamıyorum. canını kurtarmış bana kalırsa.

fulya başta olmak üzere herkes sen ne biçim annesin, sen şöylesin sen böylesin diye yargılıyor. niye 3 çocuk yaptın diye kadına hesap soruyorlar, yanında oturan eski kocasına sormuyorlar sanki tek başına yapmış gibi. kadın evliliği boyunca şiddet ve gaslighting (onlar bu ismi kullanmasa da anlattıkları buna çıkıyor) gördüğünü söylüyor. böyle dinamikler içerisinde yaşanan bir cinsellikte sanki kozlar kadının elinde olabilirmiş gibi neden hamile kaldın diye hesap soruyorlar kadına tuzu kuru halleriyle. kadını domuz bağıyla bağlayacak kadar ileri giden kocası sanki ah hayatım dur prezervatif takayım dermiş gibi, çok bilinçliymiş gibi 3 çocuğun hesabını kadına soruyorlar.

malum işkenceci koca zaten çocuklarını kadına düşman etmiş, kadına nasıl saldırıyor çocuklar. babama bağırmayın onun kalbi var falan diyorlar telefonda. artık nasıl duygu sömürüsü yapmışsa babaları.

fulya bir de utanmadan eski işkenceci kocasını getirdiği kadının şu anki kocasını yayına bağlıyor. 3 çocuğu bırakıp kaçmış seni de bırakırsa ne yaparsın diyor. adam da diyor ki yapmaz, benim yanımda aynı şeyleri yaşamıyor çünkü. fulya duymazdan gelip ikide bir eski kocasının da yanında uzun yıllar kaldı onu bıraktı diyor, bir melekten bahsediyormuş gibi. kadının derdi mutsuzluğu, uğradığı psikolojik şiddetmiş. bunlar yokken neden gitsin? iki adamı birbiriyle çarpıştırıp küçük düşürüyor ikisini de, gururlarını hiçe sayıyor düşüncesizce. hadi işkenceci mal neyse de kadının yeni eşiyle falan dalga geçer gibi konuşuyor 3 kuruşluk aklıyla.

seyircilerin, sunucuların hepsinin tuzu kuru, durmuş kadının anneliğini konuşuyorlar kadın yaşadıklarını bunlara defalarca anlattığı halde. hele avukat hanım tam okumuş cahil. boomer. yok bizim milletimizin ahlaki değerleri var, ilkeleri var bunu tasvip ediyormuşuz gibi yapamayız falan diyor. hıhı çok ahlaklı bir toplumuz biz. ondan küçük kız çocuklarını dedeleri, amcaları tecavüz edip öldürüyor. bunların ahlak dedikleri arap kanunları ama farkında değiller.
hesabın var mı? giriş yap