276 entry daha
  • 2 dakikalık çılgın şampiyonluk kutlamasına götüyle gülen taraftar grubu. hatta hala gülüyorum.

timsah yürüyüşü yapan dangalaklar aklıma geliyor daha çok gülüyorum. konfeti atanlar aklıma geliyor. iyiden kopuyorum. vedersonlu, luganolu sevinç görüntüleri aklıma geliyor. işeyecek hale geliyorum. bir de tüm bunların 2 dakikaya yayıldığı aklıma geliyor. anıra anıra gülüyorum. son 4 senede 2 kez son haftaya önde girip, caddeler süsleyip göt olarak geri dönmeleri aklıma geliyor. karnıma kramplar girercesine gülüyorum.

gülüyorum amına koyiim. sana mı sorcam dalga geçerken? yapma da gülmeyelim di mi?
  • ölüyü ayağa kaldırmış taraftardır.

bayılana neden tokat atarlar usta? mazoşist olduklarından mı? adamı dövmek için yer aradıklarından mı? hani ayıkken dövemiyorum, bari şimdi iki tane yerleştireyim hesabı. o tokat kendine gelsin diye vurulur di mi? uyansın, ayılsın diye atılır.

19 ağustos 2010 galatasaray fc karpaty lviv maçının ilk yarısında bayıldı galatasaray. bildiğin gitti lan. hayat yok. çok seviyoruz diye atmasa mıydık o tokadı? uyandırmak kabahat mi oldu amına koyiim?

bu maçı dipsiz kuyudan çıkaran taraftardır galatasaray taraftarı. başta da eski açık. şu an bi umut varsa onun mimarıdır. bilmeden konuşmayın işte.

zaten sinire kestik yeterince. bi de siz çileden çıkarmayın.
  • gereken kişiye gereken cevabı verip mabedinden uzak tutan aslan parçaları.
  • el parasıyla ağalık taslamaya kalkarsan, hele bir de utanmadan o armaya, formaya fütursuzca dil uzatırsan titrin ne olursa olsun cehenneme döner bulunduğun mekan.

iki ayağı üzerinde zor duran turgay şeren, trafik kazaları sonrası bizi bırakan metin oktay, alpaslan dikmen hesap sorar armaya dil uzatanı yaptığına pişman etmezsen.

hani ruh dendi ya. hani ışık oyunları falan yapıldı stada sokmak için. gerek kalmadı. bir tane görevi boyunu aşan ama her ne hikmetse inatla toki'nin başında duran bir arkadaş sayesinde - adını telaffuz etmek ciddiye almak anlamına gelir benim için - görüldü o ruh fazlasıyla.

korkup dava açacakların, görüntülerden adam toplayacakların üzerinden eğlenmenin vaktidir şimdi. korku dağlarının arkasında yaşayanlara, çıplak olduğu halde ipekle geziyormuş gibi takılan krallara gülme vaktidir.

onur duyuyuyorum bu grubun içinde olmaktan.
  • milli maça kombineyle gidildiğini sanan yarak kafalıların suçladığı taraftar. dünkü taraftardan daha mal olduğunuzu bilmemeniz de doğal açıkçası.
  • cev kupası dörtlü finali üçüncülük maçını bariz bi hakem hatasıyla kaybeden takımına üzülmeyi bi kenara bırakıp final maçında vakıfbank'ı kendi takımı gibi destekleyen taraftar grubudur. hatta öyle ki final maçı sonrası vakıfbank'ın tüm oyuncuları galatasaray taraftarına teşekkür etti.

helal olsun be size.
  • daha cumartesi gününden alayını üst üste koyup siktiği için rahat takılmaktadır.

siktirip gidin ötede oynayın amk ezik kuşları...
1403 entry daha
hesabın var mı? giriş yap