• an itibarıyla

gs: 40 tır
    fb: 18 tır.

sevk etmiştir.

üstelik fb anadolu yakasının tek takımı durumunda ike avrupa yakasında yardım tırı gönderen kulüp sayısı bjk ile birlikte 2'dir.

büyüklük kompleksiyle yanıp tutuşanlara duyurulur!
  • hala yardım tırı sayısını baz alarak sidik yarıştırmaya çalışan fanatikler var. adam usenmemis istatistik bilgi vermiş bir de.
  • ulan utanmaz hayasız mahalle yanarken saçını tarayan orospu gibi tır sayıları üzerinden büyüklük mü yarıştıryorsun. şu birlik beraberlik ortamında versus yaptığın o olmayan kuş beynini sikeyim birazdan siler kaçarsın zaten.

edit: şaşırtmadı tabi sildi kaçtı orijinali: görsel
    edit: silmemiş cengaver, beni engellediği için içeriğini göremiyormuşum. silerse diye aynı şekilde dursun müthiş versusu.
  • amacının insanlara daha çok yardım ulaştırılması için teşvik olduğuna pembe bir şekilde inanmak istediğim bilgi.

aksi taktirde, ben futbol takımının gönderdiği yardım sayısını bile fanatikliğe bağlayacak kadar fubolla zehirlenmiş bir malım denmek istediği anlamı çıkar ki, böyle bir şey olmasını hiç istemem.
  • bu zihniyetle tırları durdurup "ak parti .... ilçe başkanlığı" brandası asan zihniyet aynı işte.

seviyesizlikteki yarışımızı iyilik ve dürüstlükte yapsak çok farklı olurdu her şey.

edit: başlık spor kanalındaydı iptal edip, troll kanalına taşımaya çalıştım ancak tek oy hakkım var.
    kanal yetkisi olanlar bir el atsın boşuna gündemde yer kaplamasın bu başlık. lütfen troll kanalına taşınması için oy kullanın.
  • sen sağol, var ol fenerbahçe. not:gs.
  • saçma karşılaştırmadır. kim ne gönderdiyse allah razı olsun.
  • ilk entry'i görmüyorum bu da bir gs trollü olduğunu gösteriyor ama tahmin edebiliyorum muhtemelen gs, fb'den daha çok tır göndermiştir onun masturbasyonunu yapıyordur bu arkadaş da. bu zihniyetteki herkesin ben kafasını sikeyim. başka söze gerek yok. tüm takımlarımıza teşekkürler. daha fazlasını gönderirler umarım.
  • bir galatasaraylı olarak, şu an benim için galatasaray, fenerbahçe veya beşiktaş yok. gezi eylemlerindeki gibi "istanbul united" var. tüm takımlarımız sağolsunlar varolsunlar. burda bile fanatiklik yapan kişiyi, fenerbahçeli kardeşlerimiz ciddiye almasınlar lütfen.
  • galatasaraylı olarak bu paylaşımdan utanıyorum . fenerbahçeli ve ligin diğer takımlarının taraftarı bütün galatasaraylılar böyle kaçık değil aramızda bi bu manyak çıktı
hesabın var mı? giriş yap