• midemi bulandırmamış t-shirttür.

beşiktaşlıyım ve osuruktan nem kapıyorsunuz. galatasaray'la konunun ne alakası var? balonu patlatmak için iğne görseli kullanılmış.

edit: gs store tasarımcısı

debe editi: ilk defa giriyorum, çok heyecanlıyım.
  • ancak gerizekalıların kurşunlanma olayına bağlayabileceği tshirttür. en fazla hande yener'in balondun söndün gibi bir şarkısı vardı ona bağlayabilirsiniz bak ama kurşunlanma olayına bağlamak için tekrar söylüyorum ağır gerizekalı olmanız yada sürekli kendinize mağduriyet aramanız gerekmekte.
    tahrike ve ağlamaya yer arayan taraftar yine iş başında anlaşılan, yine bir gün kendilerine mağduriyet çıkarıyor.

ciddi olmak gerekirse tshirt fenerbahçe'nin 5 yıldızlı tshirtüne gönderme yapıyor, verilmek istenen mesaj sizin 5 yıldızınız balondan ibaret ve galatasaray tek tek söndürüyor. ama siz ağlamaya devam edin tabiki yinede anlayacağınızı sanmıyorum.

edit: bak hala iğneyi kurşun olarak gören öküzler var.
  • kuşların götüne kara delik açacağa benzeyen t-shirt.
  • fenerbahçelileri kudurttuğuna göre 10 numara olmuş tişörttür
  • hadi her boka alınıyorsun ayrıca galatasaraylıyım ama böyle anlaşıldıysa eğer keşke satışa sunulmasaydı diyorum. ama sen bundan duyduğun rahatsızlığı ifade ederken 20 milyondan fazla bir kitleye katil, şerefsiz, aşağılık dersen seninki düşünce beyanı değil göt yangını olur canım
  • şike davasindan bile magdur olabilen fenerbahçelileri kızdırmış t-shirt.

kudurun ahahahah
  • gordugume cok sevindigim urun.

ezeli rakip galatasaray'in her gecen gun ustune koyarak gittigi '4.yildizi pic etme' senliklerinin son halkasi. ne duzgun bir kutlama yapabildiler, ne adam akilli urun cikartildi, ustune transfer doneminde ust uste taraftari kizdiran hareketler, hem bu yuzden hem de nani&rvp arasinda flas transfer podolski'ye olan sevincin buruk kalmasi, ve son olarak bu tisort.

tesekkurler gs yonetimi. ancak bu kadar kotu yonetebilirdiniz son sampiyonlugu.
  • korkunun ecele faydadı yok. transferleri gormuş panık olmuşlardır. cakma karacalar, sabrıler, bılaller. karsısında yıldızlar. ne olacakti ki? kadıkoye bekleriz o kafese kim girecek konuşuruz canlar...
  • fransız kültürüyle bezenmiş, fransa ile içli dışlı bir camianın fransız edebiyatını örnek alarak akıllı işler yapmasını beklerdim. olmamış. otur sıfır.
  • bok gibi olmuş tişört. şu tişörtü bahane edip bütün gs taraftarlarına sövenlerin de ebesine atlayayım.
hesabın var mı? giriş yap