• zamanlaması manidar olan paylaşımdır.

edit1:

"gayet normal, rakip takımlar arasında bu tarz paylaşımlar yapılabilir" cilere;

o tarz şeyleri sen yaparsın, ben yaparım, senin amcanın oğlu yapar, dayın yapar, müdürün yapar sevgilin yapar, eşin yapar.
    ama "milli" sayılabilecek bir maçın ardından rakip kulüp bunu yapamaz, yapmamalı.
    oradan çıkan her harf dahi resmi açıklama mahiyetindedir.
    hadi diyelim ki, hesabı kontrol eden bir ergen paylaştı bunu.
    aklı selim idareciler söz konusu içeriği kısa süre içerisinde kaldırtması gerekmez mi?
    böyle ti'ye almak mı olur.

birkaç gün bekleseydin bari.
    sabah uyanır uyanmaz ilk işi bu olmuş.
    dur ulan daha " gökhan mı atsaydı, beck mi atsaydı" tartışmaları bitmedi.
    dünkü maç sebebiyle nice insan bu sabah erken kalkamadığı için işine-okuluna geç gitti.

edit2: ben demiyorum, atilla abi diyor.
    ayrıca söz konusu paylaşımı yapan kulübün başkanı da olaydan tam 11 saat sonra tv'ye bağlanıp "üzüldüğünü" ve "paylaşan hakkında soruşturma yapılacağını" söylüyor. lakin paylaşım hala orada duruyor. sen de kalkmışsın hala re rö rö.

aylar sonra edit: yarın sabah aynen şu şekilde pc başında bekliyor olacağım.
  • gelişine çok sert yapıştırmıştır.

not: sarı-lacivert
  • yazın oruçlunun önünde dondurma yemek gibi olmuş.
  • biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu temalı klasik paylaşım.
  • fransızlar birbirini tebrik ediyor. çok önemli birşey değil.
  • şimdiki haline bakmadan osmanlı'yla övünen çomar kafasıyla aynıdır.
  • galatasaraylı biri olarak gereksiz bir paylaşım olduğunu düşündüğüm iletidir.
    ne gerek var.
    bir şey mi ima ediyorsun.
    dünkü besiktas bizi top diye oynar, niye seviniyorsun ki?
    dunku mac premier lig seviyesindeydi, biz karabuk seviyesindeyiz.
    küçümsediğimden değil, devamlı olarak geçmişiyle övünmenden dolayı diyorum.
    bence bugüne odaklanalım ey yönetim; odaklanalım ve bu mevcut takım ile hafta sonu neler olacağını isteyelim.
  • ayıp etmiş. ben galatasaraylıyım. uefa kupası alınırken tüm takım taraftarları en az bizim kadar desteklemişti. leedlsle oynanan yarı final maçında fenerbahçeli arkadaşım bağırmaktan evi yıkmıştı. final maçında benden heyecanlı beşikaşlıları hatırlıyorum.
  • kimin fikriyse çok ergen bir hareket olmuştur, galatasaray gibi büyük bir camiaya yakışmamıştır. birbirimizin avrupadaki başarısızlıklarına sevineceksek halimiz içler acısı.
    not:fb
  • büyük zavallılıktır. futbol böyle güzel falan değil. ne zamandan beri aynı şehrin takımı dişe diş mücadele ettiği maçı kaybedince fi tarihinden kalma başarılarla hava atmak güzel oldu?

futbol dün gece penaltılar sırasında "hadi popescu" diyen arkadaşla güzel. bak aynı maça gönderme ama içinde saçma salak kompleksler yok.

sağolsun tekrar utandırmıştır galatasaray beni.
hesabın var mı? giriş yap