şükela:  tümü | bugün
 • garmin'in yeni duyurduğu, strava segment desteği, 3. parti harita yükleme imkanı ve daha birçok yeni özellik içeren, garmin edge 500'den büyük, garmin edge 510'dan küçük boyuta sahip bisiklet gps cihazı. 299 dolar gibi oldukça rekabetçi sayılabilecek bir fiyattan satılacak.
  http://www.dcrainmaker.com/…07/garmin-edge-520.html
 • tam da istediğim özellikleri barındıran, piyasaya çıkmasını beklediğim cihazdır.
 • kadans-hız ölçer ve nabız ölçer içeren tam paketi abd'den 400 dolardan satılırken türkiye distribütörü olan baytekin'de 695 dolar gibi inanılmaz fahiş bir fiyata satılan cihaz. bu saçma sapan fiyatlandırma politikası devam ettiği sürece daha çok sporcu cihazlarını yurtdışından getirtir.
 • edge 810 ve 1000 modellerini deneyip bir yanımın eksik kalması nedeniyle geri dönüş yaptığım ve kullandığım bütün bisikletlere yerleştirdiğim cihaz. ilk garmin sayacım olması nedeniyle aramızda farklı bir bağ vardı ve bu bağ hiçbir zaman kopmadı. öyle ki vector 2 pedalları alıp yanında edge 520 yollanmasını istediğimde ise ufak bir afallamaya sebep oluyorum satıcıda.
 • garmin'in strava segment destekli ürünüdür. içerisinde yönünüzü bılabileceğiniz harita mevcuttur. kullanım açısından gayet kibar bir tasarıma sahiptir. gece ve gündüz modu olup, akşam antrenmanlarınızda ekran ışığı oomatik olarak aydınlanmaktadır. çok cazip fiyatı vardır. bisikletçi dostudur.
 • amazon.de dan göğüs kemerli bundle paketi gümrük dahil 1200 tl ye alınabilecek bisiklet bilgisayarı. türkiye'de iki bin üstü vermek saçmalık.
  edit:amazon 185tl gümrük parasını da iade etti. neredeyse 1000tl ye geldi böylece
 • bu aleti tam 15 temmuz günü aldım. bundle versiyonunu... 15 temmuz günü kadıköy'den aldım. herkes kendi yerindeydi. herkes neşeliydi. o sıralarda pokemon popülerdi ve cadde gençliği komple pokemon oynuyordu. akşam olacaklardan habersiziz hepimiz. bir de "ya siktiret ya pazartesi alrııım" deseydim? sanırım dolar kuru kaynaklı olarak bi 200 tl daha fazla bayılcaktım.

  neyse garmin 520 çok süper bir alettir. yeni yeni versiyonları çıkmasına rağmen profesyonel bisiklet takımları halen bu aleti kullanıyorlar. çok memnunum. otomatik kaydetmesi. strava'ya otomatik atması vs. alın aldırın.