• (bkz: döl)
  • hamilenin baştacıdır.
    doktor tarafından sınırsız içilebilir fetvası verildikten sonra tapılan şişedir. çok etkilidir fakat etkisi çok kısa süreli olduğu için günde bir şişe, hatta bazen daha da fazlası bitirilebilir. tedavi etmez ama rahatlatır. zararsızlığı nedeniyle bokunun çıkarılmasında bir sakınca yoktur. midenin ya da yemek borunun alev alacağını düşünüp de hamile kaldığın o güne sövdüğün, hamile kalma organına sövdüğün, bi tarafıma beton dökseydim de o haltı yemeseydim diye düşündüğün anlarda mide yangınını geçici bir süre söndürerek ruh sağlığını koruyucu etkisi de vardır.
  • nane reflülün en azılı düşmanlarındanken bu ilaç mideye nasıl iyi geliyor bilenler bilmeyenlere anlatsa bari şöyle ulu orta
  • naneli muhallebi.
  • p i y a s a d a n
    k a l d ı r ı l m ı ş

bir insan bu kadar mı bahtsız olur dedirten süper ilaç.

kaldırılacağını bilemedim, stoklamadım!! reckitt benckiser gibi bir dünya devinin bu kadar iyi bir ilacının kaldırılmayacağını nasıl düşünebilirsin ki?

yok, yerine geçebilecek bir şey yok. normal gaviscon hiçbir işe yaramıyor şu niyetine bütün şişeyi de diksen etki etmiyor. bundan 1 yudum alınca mideye inişini bile hissediyorsun.

bulabilen varsa yeşillendirsin lütfen!
  • soğuk havalarda zaten yoğun olan kıvamı iyice yoğunlaşır ve içebilmek için kafanı yukarı kaldırır dilini dışarı çıkarıp şişeyi otuzbir çekme hareketi ile ağzına doğru boşaltmaya çalışırsın işte bu hiç hoş değildir çünkü kendisi zaten sperm gibidir ve ağıza yüze boşalmalı ilaç kullanımı insanı kendinden utandırır.
  • şüphesiz ailemden, arkadaşlarımdan, sevgilimden, akrabalarımdan ve tanıştığım tüm insanlardan daha fazla bana yararı olan ilaç. etkisi kısa olsa da hayatta olduğumu hissediyorum
  • gaviscon liquid'in koyu kıvamlı dozu arttırılmış formu. önceki kullandığınıza göre yarı doz şekilde kullanıyorsunuz. daha iyi sonuç elde etmek için üzerine yarım bardak su içilmesinde fayda var.
  • bununla tanıştıktan sonra, gaviscon liquid su gibi gelmeye başladı. kesinlikle çok daha etkili.

her an elimin altında olmasa kötü hissediyorum kendimi. adam gibi tedavi olmadığımdan o yanmalarla sadece bu zıkkımla mücadele edebiliyorum.

ofiste, salonda, yatağımın başında, çantamda hatta abartıp spor çantamda birer şişe bulunduruyorum. yediklerime dikkat edince daha az ihtiyaç duysam da; dursun o elimin altında.

canım benim!
  • rennie nin kesmediği durumlarda imdada yetişen buluş
hesabın var mı? giriş yap