• yurtdışında açacağım hedge fondan kazanacağım para ile tekrar üretime geçmesini sağlayacağım efsane marka.

mario puzo'ya telif hakkı ödemem lazım ama buna değer.
  • içinde küspe ya da bok olmayan bir dönemin efsanevi yağı.

aile firmasıyken, mevcut ailenin sektör değiştirmesi nedeniyle üretimden kaldırılmıştır. o ailenin göt kadar dükkandan dünyaya yayılmış olmaları bu zeytinyağı sayesindedir. helal üretim olması nedeniyle, türkiye firmaları da bu yağı ithal etmiştir.

keşke tekrar üretilse de, migros'un uyduruk yağlarına kalmasak.
  • romanın bir yerinde bu yağın kalitesiz olduğundan bahsetmeyi unutmaz mario puzo. genco zeytinyağı başarısını üreticisinden alan ender markalardandır.
  • tavsiye etmiyorum, benimkinin içinden at kılı çıktı.

götürdüm at kılı ne alaka dedim, kafasını koysak daha mı iyi olurdu dediler. hayır gören de at kafası kesiyorlar zannedecek...
  • corleogne kasabasından getirttiğim nefis zeytinyağı.

bana bana yirim.
  • ülkede binlerce zeytinyağı tesisi var ancak bir tanesi bile bu ismi koymayı akıl edecek kadar vizyonlu değilmiş. ah ulan para kimlerin elinde.
  • çok baba zeytinyağıdır, her yemeğe ağırlığını koyar.
  • zeytinyaği krizi yaşandığında halkın imdadına yetişen, karaborsacilari piyasadan silip atan, namuslu, dürüst, vatani seven abraham lincoln milliyetçisi bir sirkettir.

her noel döneminde küçük hediye sepeti hazırlayıp mahalle sakinlerine dağıtma gelenegini devam ettiren nadir firmalardan.

iyi ki varsın çenko. cent'anni!
  • gerçek şeflerin tercihi, soğuk sıkım, benzersiz lezzet kaynağı...
    her lokmada memleket kokar, akordeon gitar ezgileriyle şenlenir sofralar.

little italy'deki her marketten satın alınabilir.
    paranız yoksa önemli degil, sonra verirsiniz.
    para vermeseniz bile bir gün siz de bir iyilik yaparak karsiligini verebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap