şükela:  tümü | bugün
 • acıların çocuğudur. insanların suratlarına tükürmektedir ve izleyenler kahkahalar içinde yarabbi şükür demektedirler. yalnızdır. yanlış ülkede doğmuştur. bu sözleri ciddiye alan bir toplum ve bir devleti olmaması uzun yıllar şovunu sürdürebilmesine yolaçmıştır. acıları kısa sürebilirdi.
  yanılıyormuyum? ne olduğunu anlamak için tüm entryleri linkleri ile beraber tekrar gözden geçirip, bağrıma taş basasım var. keşke aksine bir ipucu yakalayabilsem. aşağılık herif.
 • eleştirel düşüncenin en büyük örneği, muhafazakar düşmanı, sistem eleştirisini bu kadar başarılı şekilde yapabilen insan.

  amerikan rüyasını, sistemini, dış politikasını, insanını, ekonomisini vs. her şeyini ikna edici şekilde eleştirir.

  yaşıtlarının çişini tutamadığı ve etrafını hatırlamadığı o yaşında süper sistematik eleştiri sistemi, hızlı ve tutarlı konuşması takdire şayandır.

  malesef 2008'de öldü. ateistti. öteki tarafta verir hesabını, diğer herkes gibi.

  keşke ülkemiz sistemini de eleştirecek bir gösteri yapsaydı da öyle gitseydi.
 • reklamlar üzerine:
  http://twitpic.com/bny1ww

  bu da ingilizcesi:
  http://twitpic.com/bnxt7p
 • az önce doin' it again'ini izledim. toplamda 7-8 gösterisini izlemiş oldum. bu insanın gösterilerinden önce "dikkat: aşırı derecede zeka,düşünce,muhteşemlik içerir." şeklinde uyarı koymaları lazım. bir de fark ettiğim şu oldu,gösterilerinin her kısmı güzeldir,genelde 3-4 ana konu üzerindedir,amma lakin ki en güzel kısımlar,en vurucu kısımlar hep sondadır.
 • yetkili bi abiye benziyo.
 • ''cezaevlerinde size ölümcül dozu vermeden önce kolunuzu alkolle temizlerler. sizin bir hastalık kapmanızı istemezler.'' demiş, ne de güzel demiştir. sen öldükten sonra politik mizah yetim kaldı be george. yukarısı diye bir yer olmadığını söylemiştin ama şimdi yukarıdan ya da başka bir yerden dünyanın bu boktan haline bakıp neler düşünüyorsun yine kim bilir.
 • facebook'ta cem yilmaz videolari yerine kendisinin videolari paylasilsaydi sanirim turkiye bir ihtimal daha akli basinda bireylerin yasadigi bir memleket olabilirdi. hani olur ya belki biri izleyip beyniyle dusunur, tartar, eder falan...
 • rahmetli aynı zamanda seslendirme yapmıştır. çocuk animasyonu olan thomas the tank engine, veya türkçesiyle tren thomas serilerinin bir kısmını anlatmıştır. isteyerek mi yaptı, parası bitti de mi yaptı bilemem, ama üç yaş zekasına hitap eden espirileri bir tek bu seride kendi ağızından dinleyebilirsiniz.