• dunyanin onde gelen uyusturucu kartellerinden biri.

fda'in verdigi iznin aksine, 18 yas altindaki cocuklara paxil yazilabilecegini soyledigi ve bu yonde doktorlara tesvikler sagladigi icin acilan davada 3 milyar dolar odemek zorunda kalmistir.
  • 26 şubat tarihinde pediatrik antibiyotiğin 8,5 kg için kç ml vereceğimizi danışmak için firmayı aradım. turunculu murunculu bir yeri aramamı söylediler. aradım prospektüste mg cinsinden verilen değerin kaç ml tekabül ettiğini, 8,5 kg kızım için kaç cc vermem gerektiğini sordum. beni anladıklarını ve konuyu ilgili birimlere aktarıyor olacaklarını ifade ettiler.

ne tekim 12 mart'ta aradılar bir sürü bir şey anlatıp doktorumuza danışmamız gerektiğini söylediler. oha lan ben olsam unuttuk lan sttir et, zaten bir daha aramamış demek ki bulmuş ne kadar verilmesini gerektiğini der aramam aradan ay geçmiş neredeyse, bu arada çocuk ölmüştür filan derim.

bu talebimizi de ilgili birimlere iletiyor olacaklarmış. -iyor olmak nedir arkadaş. future perfect continuous tensiniz daha güzelsiniz siz.

bu süre içinde başka bir yere danıştınız mı diye soruyorlar bir de. yok geçen 15 gün içinde sarımsak yediriyor olacağız çocuğa. doğal antibiyitik.
  • tüm amaçları para kazanmak olan ama ,
    bu arada da bir miktar insan sağlığına da katkımız olsun bariiiii modunda çalışan değerli bir ilaç firması
    kuzu görünümlü kurtlarıda bünyesinde bulundurması ile ünlüdür
  • utangaçlığı hastalık olarak dünyaya kabul ettirmiş oluşum. halbuki utangaçlık hastalık falan değil kişilik özelliğidir. evet.

(bkz: sosyal fobi)
  • sabah dişlerimi fırçalarken sıkılanda, sensodyne kutusunu okuyayım edeyim dedim. üzerinde glaxosmithkline şirketidir yazıyor. waooowww.... isme bak aga. bi an kontrolsüz kapitalizm serpintisi yüzünden başım döndü yeminle. acilen sağıma soluma arkama falan baktım. sam amca'dan daha sikici bakan bir figür arıyorum. elini uzatmış diyor ki; 'emecez olum alayınızı. kaçışınız yok.'

çok şükür banyo evin banyosu olunca öyle bir durumla karşılaşmadım ama bu şirketin fabrikalarında falan kesin vardır öyle bir figür. kanlı canlı hem de. geceleri de purosunu yakıp gökdelenden şehrin ışıklı silüetine bakarken dünyanın bile anasına hallenebilme cesaretini haiz bir canlı.

glaxosmithkline lan bu. boru mu? borç taktığın mahalle pidecisi mi sandın olum burayı.
  • yarım litresinde 85 gram şeker* içeren enerji içeceği lucozade, bu ilaç-sağlık firmasının ürünleri arasındadır.
  • glaxo wellcome ve smithkline olan ismi sait faik abasiyanik'tan daha uzun olan ilac firmasi.
  • pricewaterhousecoopers tadında bir şirket ismi.
  • turkiye pazarinda 4., dunya pazarinda ise yuzde 7'lik payla 2. olan ilac sirketi *
  • kendileriyle oldukça kötü bir mülakat deneyimi yaşadığım firmadır.

başvurum olmamasına rağmen kendileri bulup, arayıp görüşmeye çağırmıştır. o kadar işin gücün arasında vakit yaratıp kalkıp gebze'den levent'e gitmiş olmama rağmen, bölüm yöneticisi yarım saat kendisini anlattıktan sonra bana kendimi anlatmak için sadece beş dakika kadar süre tanımıştır. arada bir de benim galatasaray üniversitesi'nde yapmış olduğum tezsiz yüksek lisansı beğenmeyip, "ben onun gerçek olanını, tezlisini yaptım" diye de laf sokmuştur.

üstüne sanki bir de ben başvuru yapmışım gibi, "soft skill"lerimin şirkete uymadığını düşündüklerinden red maili gönderdiler. evet, gerçekten hiç bir şekilde uymuyorduk.
hesabın var mı? giriş yap