• 200bin liralık saat bile bana o kadar uzak ki kaybetmek aklımın ucundan bile geçemiyor
  • güvenlik kontrolünde unutmuştur büyük ihtimal.benim kuzen nüfus cüzdanını unutmuştu amk.var böyle dalgın insanlar.
  • allahtan saatmiş,yoksa düşünüyorum da 200.000 bin lirayı ben kaybetsem .... hayal bile edemiyorum mk
  • adam nerden baksan 10 senedir profesyonel top oynuyor, 2007'den beri fener'de, yıllık ortalama 6-7 milyon tl para kazanıyor, hiç yoksa cebinde vardır 40-50 milyon tl parası.

adam gelmiş diyor ki senin neyine 200.000tl'lik saat, sanırsın ki bakkal ahmet kredi çekip 200.000 tl'ye saat almış amk.
  • topa vurana o adaleti veren dünya sen mi ben mi ulan
  • --- spoiler ---
    soyunma odaları başta olmak üzere stadın güvenlik kamera kayıtları tek tek incelemeye alındı. görüntülerde, maç sırasında soyunma odalarına fenerbahçe kafilesi dışında soyunma odasına sivil hiç kimsenin girmediği tespit edildi.
    --- spoiler ---

hagi yapınca oooooo diyen ergenler neredeler acaba? adam resmen takım arkadaşlarını hırsızlıkla suçluyor. fener medyası yazmaz tabi. hagi yapsa taraftarı hırsızlıkla suçladı derdiniz sizin kalıbınızı sikeyim ben.

ayrıca iki üstteki entry için oraya +1 yazmanızı rica ediyorum. bu adamlar 200 bin eder mi? kapitalist düzenin amına koyayım. siz okuyun çalışın götünüzü yırtın üniversite kazanın. bütün hayatınız boyunca çalışmanız ancak bu adamların kolundaki saat ile eşdeğer.
  • söz konusu saat için yapılan "manevi değeri büyük" açıklaması da gökhan'ın ne kadar gönlü zengin bir arkadaş olduğunu gösteriyor.

(bkz: yersen)
hesabın var mı? giriş yap