• http://twitter.com/#!/goksugoksel garibim son zamanlardaki memleketteki gündem yoğunluğundan isyalarda.
  • bol bol uçuş mili biriktirdiğini tahmin ediyorum zira türkiyenin her yerindan aynı anda bildiriyor gibi ntv ekranlarından. bir bakıyoruz hatayda, bir bakıyoruz istanbulda.
  • tetiği çekenler haber belgeselinde an itibariyle mahkumların üzerine giden, suçlarıyla onları utanmaya zorlayan ve yerin dibine iten muhabir.
  • güya gazeteci. 'tetiği çekenler' işini, gereksiz öfkesi ve adamları yeniden yargılamaya giriştiği için fena batırmış. çok iyi iş çıkabilirdi.
  • hastasıyım. çok iyi bir muhabir, cnn turkun her yere gönderilen başarılı muhabiri. tanışma fırsatı da buldum inanılmaz bir kadın. saynur tezel var bir de böyle muhabirler var işte.
  • deneyimine lafım yok ama uzayan canlı yayınlarda antipatikleşen muhabirdir kendisi. yaşar kemal'in cenazesinde şu an. yayun duygusal olsun diye konuştuğu insanları ajite etmeye çalışıyor. bir de cnnturk yönetimine çağrı, ne olur muhabirinizin saçına-başına bir el atın.
  • an itibariyle yaşar kemal'in cenazesine katılanlarla konuşuyor. insanlar güneş gözlüğü takmış. bu hatun mikrofon uzattığı herkese "lütfen gözlüklerinizi çıkartır mısınız" diyerek zorla çıkarttırıyor gözlükleri. hayır üstüne vazife midir anlamadım ki, sanane kadın. "gözlerinizdeki hüznü de görmek istiyoruz" diyor bir de ahmet ümit'e. cins midir nedir ya.
  • vicdanını dinlemekten vazgeçmeyen habercilerden. günümüz pespayeliğinde sayıları gittikçe azalıyor.
  • yıllardır sokakta donuyor bu kadın. alın artık stüdyoya, yeter.
hesabın var mı? giriş yap