• canımın içidir. birbirimizi 20 yıldır tanırız da yazar olduğumuzu 2 gün önce öğrendik. yanında sıkılınması en imkansız kişidir. pozitif enerji saçan, gözlerinin içi gülen, sürekli sarılma isteği uyandıran nefis ötesi bir şahsiyettir. ziyadesiyle sevdiğim anlaşılmıştır zannımca.
  • doğum günü kutlu olan, iyi ki tanıdım dediğim anne. nice güzel yaşlar görsün, her yaşı öncekinden mutlu ve güzel geçsin dileklerimi sevgimle paketleyip gönderdiğim şahane insan..
  • çin'den talibi mi vardır nedir, pekin'den davet alıp duruyor. bırakmıyoruz efendim. mümkünatı yok.
  • kendisiyle seksenlerin başına, madchester'a ışınlanasım, hacienda'da takılasım gelir..
  • çok komik bir hatun..dan brown'ın bir kitabı* için 'kaseli kitap' diyerek beni kahkahaya boğmuştur.

* sanırım the da vinci code, okumadıgım için çok emin degilim gerçi
  • coming soon.. to the theaters near me. yey!
  • 30 yaşından sonra insanın dost bulması zorlaşıyor..görmüş geçirmişlik, belli bir çevrenin halihazırda var olması, dostluğa verilecek emeğe enerji yetirememek gibi meselelerden olsa gerek..ama ben çok şanslıyım ki bu yaşımda dost edinebildim, hem de en şahanesinden.
    böylesine samimi bir insanla dost olmak benim için büyük mutluluk kaynağı..umarım çok uzun seneler devam eder bu kardeşliğimiz, canım benim..
  • günışığının sıcaklığı, bulutun yumuşaklığı, sakuranın güzelliği..
    zor günümü alıp, 2-3 saat içerisinde güzel bir güne çeviren, yüzümü güldüren canpare..
  • aynı dönemlerde aynı şehirlerde aynı ortamlarda dolanıp, kafaların güzelliğinden mi ortamların kalabalıklığından mı bilinmez bir şekilde denk gelmeyip, yıllar sonra ekranlardan çok bize aksiyon yaratmış bir dizi setinde resmi olarak tanışıp sevdiğim, erkek topuk sesleri, aynı masada sessiz oturup saatlerce mailleşmek gibi bi ton gülümseme yaratan anıya sahip olduğum, her daim görüşmek istediğim ama çok nadir denk getirebildiğim dışı güzel içi güzel insan. seviyorum ulan!
  • kendisinden kargo gelirse kabul etmeyeceğim kişi.
    ciddiyim lan.
hesabın var mı? giriş yap