• doğrusu; (bkz: google, yahoo ve bing'in torrent içeriklerini yasaklaması)
    olacak iken karakter sınırına takılan durum.
    1 haziran 2017 tarihinden itibaren bu 3 dev arama motoru torrent indexlerini kaldıracak ve yenilerini kabul etmeyeceklerini açıkladılar.
    torrent'e büyük darbe geliyor.
    kaynak
  • yerli arama motorumuz indiriyooo.com için bulunmaz sektörel bir fırsat
  • opera vb browser'ların ekmeğine bal sürer.

(ayrıca bkz: mahsun ibo izzet alişan özcan)

ben yapayım da akıllarda kalmasın.
  • google'dan torrent bulan mı varmış diye uzun uzun düşünmeme vesile olan haber.
  • cok net soyluyorum sikerler. bi dunya alternatif arama yontemi var. en basiti ahan da bu chrome eklentisi cok sik kullanmamakla beraber tek yaptigim filmi imdb den aratip bu eklentinin iconuna tiklamak. ayni seyleri oyun icin de yaptigini iddia edioyo ama ben kullanmadim.
  • e zaten yasak değil miydi yahu?

şimdi sen mesela kalkıp "halil'in anasını hunharca siktiler torrent" * şeklinde bir arama yapsan sana ilgili torrent sitelerinin torrent linklerini mi sunuyor?
    olsa olsa sikindirik online izleme sitelerine ulaşırsınız öyle bir aramayla, ki onlar da zaten refleks şeklinde gelen bir tiksintiyle sekme kapatma sebebi.

yazın serin kışın sıcak iklimli mağaralardan gelen bir enstantane. dial up çevirme sesi bile olabilir.
  • halen public torrent kullanan var mı ?
  • çare yandex.
  • sadece torrent aramaya yönelik şöyle siteler varken google üzerinden torrent aramak saçma zaten. oyunlar için skidrowreloaded, filmler için popcorn time varken çok da büyük bir darbe olacağını sanmıyorum.
  • elin gavuru yasakladı mı tam yasaklıyor dedirten yasaklama...hadi şimdi gir vpnle falan...
hesabın var mı? giriş yap