• gribi kisa sureli yataktan cikamayarak gecirmektense uzun sure hafif $iddet diyenlerin secimi.tabi bazen hic yakalanmamak da olasi.rules derim,ama %70 civari bi koruyuculugu var.yani "benim a$im var" diyip battal gazilik yapan (bkz: faranjit) bile olur.(bkz: ben)
  • bir sene oncesinin gribine yakalanmamak icin ideal.ama olasi bir double saldirida bunyeyi guclu tutuyor.
    ben gecen sene asimi olmus, mis gibi bir kis gecirmis idim.ama bir kisilik istatistikler nedense dunyada kabul gormuyo(o kisi otisabi bile olsa)
  • aşı mevsimi şu zamanlar yani sonbahar aylarıdır. eğer grip aşısının etkili olduğuna inanıyorsanız bu aralar hastaneye gitmeniz tavsiye edilir.
  • yumurtaya karsi alerjisi olanlara ve 1 yasin altindaki bebelere yapilmasi sakincali olan asi.
  • bünyeden bünyeye farklılık gösteren aşı çesidi. eger kendi bünyenize uymayanını yaptırdıysanız pek bi faydası olmuyor ama bir tutturursanız da rahat bir kıs gecirmenizi saglayan müthis bir sey oluyor.
  • burnuna piercing yaptiricak cesareti gosteren bi kisinin artik igneden korkmicam gidip yaptiricam nedirki diebildigi bi enjeksion
  • gecen yil is yerinde mecburiyetten oldugum , senelerdir grip nedir bilmeyen bunyeme gribi tanitmis gayet gereksiz , faydasiz , zararli ve para tuzagi asi.
  • portakal suyunun tek büfe'deki ismi.
  • doktorun dediğine göre, dünyada 100 ' e yakın grip mikrobu bulunmaktaymış ve aşı bunlardan sadece öldürücü bile olabilen 3 tanesine bağışıklık sağlamaktaymış... yani vücut kalan 97 çeşit mikroba açıkmış yine... ayrıca aşıyla vücuda verilen virüsler de avrupa ve iskandinavya ' da bulunan virüslermiş... falanmış da filanmış... neticede yazmadı reçeteye... alamadık aşıyı bu sene...
  • ... grip aşısı olduktan sonra aynı gün içinde alkol almamak ve banyo yapmamak gerekiyormuş ******
hesabın var mı? giriş yap