• ---spoiler---

bok gibiydi, gitmeyin!

---spoiler---
  • 2. bölümü beni oldukça güldürmüş olan filmdir. marvel sinematik evrenine çok uymasada kurgusal anlamda, beklentiyle eşdeğer olarak memnuniyet barometresini etkileyecek olan seridir. bir avengers beklenmemelidir zira. marvel tutkunları için ancak çerez yerine geçsede eğlendirmiştir.
    (bkz: groot'un askerleriyiz)
  • tartışmasiz marvel'ın en iyi serisinin 2.filmidir.
    --- spoiler ---

yondu reyiz ağlatti be :(
    --- spoiler ---
  • ikinci filmini izlemedim ama ergen değilseniz uzak durmanız gereken film serisidir. basit ve klişe senaryo, yüzeysel karakterler içerir fakat hareketli ve akıcıdır da.
  • benim gibi bir bilim kurgu sever iseniz bu filmi izlemenizi öneririm .. değişik yaratıklar filan güzel yani ..
  • süper kahraman filmlerinden pek haz etmeyen biri olarak izlerken sıkılmadığım eğlenceli bir film.

groot, rakun ve sinirli abimiz filmi eğlenceli yapan karakterler olmuşlar bence. ana karakterler ise biraz düşük seviye kalmış olabilir.
  • telltale oyununun 3. bölümü bugün çıkmıştır. beklemediğim şekilde bambaşka noktalara taşınan senaryosu ile zenginlik katmıştır.

--- spoiler ---

mantis ağlayınca peter ın da ağladığı kısım yardı.
    --- spoiler ---
  • metalika diye bir grup buldum, merak içindeyim...
  • bana kalırsa avengers’ta dahil tüm mcu içerisinde izlemesi en zevkli seridir.
  • gitmeden önce hikayesini bilmediğim film. muhteşem bir filmdi. muazzamdı. iki film de aynı şekilde.
hesabın var mı? giriş yap