şükela:  tümü | bugün
  • hüseyin nihal atsız'ın geri gelen mektup şiirini seslendirmiş kadın.

youtube linki
  • spotify'ye gelmesini beklediğim kadife sesli şarkıcı.
  • güzel sesli, güzel yürekli kadın.

var ol.
  • atsız atamizin geri gelen mektup siirine sesini katarak hayat vermis guzel insan.

isin tuhafi bunu ben batmanli bir kürt kökenli mesai arkadasimdan öğrendim. cep telefonuna indirmis, butun sabah dinliyordu. vur sanli silahinla kismina kadar da isten gucten kulak kabartamamisim, dedim "bu nedir? hayir butun hdp'liliginle sen nabiyon ya" sdjkda.

vazifemi yaptim, dedim boyle böyle. olsun ne var dedi, kazimadi anlattiklarimi. onca bilginin icinden bir tek ruh adami ayiklamis, dedi bunu bana alıyorsun. *

o sırada hâlâ geri gelen mektup caliyor arkada. zaten butun gun dinledi, abla var mi boyle ask dedi garibim.

neyse, aksam çıktım, evin yakinlarinda bir kürt kokenli arkadasima"ez berf im" sarkisinin ilk 2 misrasini yazip atarak gunduz olanlara kendimce manevi bir jest sundum. ne var ki muhatabi yarildi sdjkds. "ovvvv" dedi zaten sdjdsa.

hayat degisik seyler getiriyor. guzel seyler...
  • müthiş bir ses. çok çok iyi. atsız'ın geri gelen mektup şiirini çok iyi seslendirmiş. umarım diğer şiirlerine de el atar.
  • yaptığı cover çalışmalarında enstrümanları da kendi çalan türküyü de kendi söyleyen aranjmanını da kendi yapan on parmakta on beş marifetine maşallah bir sanatçı.
    darıldım* yorumunu çok seviyorum: https://www.youtube.com/watch?v=ieboopshgv