• sabah sabah sinirlerimi bozmuştur. daha girişte nasıl bir ülkeye geldiğinizi gösterelim der gibiler.
    bu suç olmalı. hiç hoş değil.

not: görevliler gümrük memuruymuş. yani konu bu değil ama belirtelim.
    not2: bir arkadaş bu zaten suç dedi lakin ben yazarken bu davranışa bir yaptırım olmalı anlamında yazmıştım. yine de bilgi için teşekkür ederim.
    not3: bir yazar durumu cimere bildirmiş, sizlere de tavsiye etmemi iletti. kendisine teşekkür ederim.
    not4: moderasyon başlığı gümrük memurları şeklinde düzeltirlerse sevinirim.
  • laura. do you time coffee. okay?

(bkz: are you cola? e what are you?)

memleketin memuru bile kapağı yurtdışına atma derdinde. herkes ekmeğinde.

edit : imla.
  • pasaport polisi değil gümrük memurudur.
  • sesi kıs, türkiye detaylarını gizle, konuşmayı altyazılı ver gene ve afganistan sınırı de inanırım.
  • bence sabah sabah tiktok izlemekten daha rezil değildir
  • bu ne saçmalık ya. direkt meslekten ihraç edilmeli.
  • bunlar polis değil gümrük memurlarıdır, herif ar yu kola seviyesini geçmiş kofi diyebilecek seviyeye gelmiştir, yazıktır günahtır bir yabancı turist daha ülkeye girerken darlanmaya başlanıyor.
  • elemanın bıyıklara bak tügvacı, maklubeci gibi.

kafasında kask olan hatuna da yürümezsin be. gerçi nice babayiğitler avrupa ülkelerine kapak atmak için dil altı hapı kullanan, %60 görme kaybı olan, bir memesi diğerinden küçük teyzelerle sevişmekten bel fıtığı oldu mk. bunlarla dalga geçtikten sonra 30 saniye boşluğa bakıp dalmışım, acaba ben de mi o yolu izlesem? avrupa'da yaşayan teyzeler selam. adım kösnük, esmerim, bacaklarım kalın, yemek ütü temizlik yaparım, sigara içmiyorum, seks sürem 2.4 saniye, rammstein dinlerim.
  • utancımdan izleyemedim tamamını. kaybedecek pek de bir şeyi olmayan, gurursuz, makyavelist insan dolu ülke.
  • bir uçkur uğruna ne memuriyetler son buluyor :)

clap clap ha bunu sevdim :)

hay senin olmayan ingilizcen ile oraya atayanları gözlerinden öpeyim
hesabın var mı? giriş yap